DexMov

Merhaba arkadaşlar. Kısa bir süre önce niyetlendiğim lakin zaman yetersizliğinden fikrimi gerçekleştiremediğim için 2 sayfayı paylaşıyorum. Tasarımı wordpresse entegre etme niyetindeydim. Kullanıcı kayıt esnasında, ''İzleyici | Yönetmen'' başlıkları altında 2 farklı kayıt seçeneği bulunacak. İzleyici başlığı altında üye olan kullanıcılar siteyi yalnızca film izlemek için kullanacaklar. Yönetmen başlığı altında ise, admin in belirlediği kurallar (kalite, ses, uzunluk, içerik vb.) altında üyemiz siteye film yükleyebilecek yani kendi kanalını oluşturabilecek. Misafir kullanıcılarımız ve izleyici kullanıcılarımız bu filmleri her oyladıklarında ve izlediklerinde yönetmen arkadaşlarımıza başarı ödülleri kazandıracaklar. yönetmen arkadaşlarımız isterler ise yine admin kontrolü altında bilet sistemini kullanabilecekler. Bu bilet sistemi, piyasada kaliteli nadir bulunan filmleri 3tl gibi cüzzi bir miktarda telefon ile veya kredi kartı ile satın alıp izleyebilecekler. Örnek vermek gerekirse, yeşilçamdan 1080p kalitesinde filmler veya altyazısı bulunmayan kore sizi&filmleri.. Her yönetmen üyeye özel bir vcard oluşturulacak. Bu sayfada altığı tüm başarı ödülleri, izlenme sayısı, beğenme sayısı ve yüklediği filmler gösterilecek. Yani en azından düşüncem bu şekildeydi. Ama maalesef zaman yetersizliği...

NOT: Genelde çalışmalarımı, bitirdiğim zaman en baştan göz atar ve deforme ederim. Ama bunları yaptığım gibi bıraktım.