FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Mail adresinize doğrudan ulaşamadıkları bu yola başvuruyorlar. Siz Gökhan beyden yanıt bekleyin. Sizin durumunuzu biliyorum sorun yok hocam rahatlayın:) Sanırım konuyu açan arkadaşın da sitesinde film yayını yok sadece afiş vs. ise rahatınıza bakın.

:) Teşekkür ederim hocam da gel gör işte insan rahatsız oluyor.Zaten sorun şurda yukarıdada bahsettim şimdi uyarı yapılır uyarıda diyorki 3 gün içinde kaldırın kanun hakkında bilgimiz olmadığından 3 gün içinde belirtilen yapımlar kaldırıldığında dava açılmaması lazım.Ama herkes şunu diyor dava açma hakkıda var açabilirde e madem dava açabiliyor o zaman ne diye bu uyarıyı gönderiyor.Hadi gönderme zorunluluğu var o zamanda koskoca iletişim sayfasında mail adresi var mail olarak atması gerekmez mi.Gerekmez ise yorum alanına yapılan yorumun geçerliliği nedir.Halbuki yazılan yazıda sizinde yukarıda belirttiğiniz gibi yazının içinde film isimleri v.s bulunmalı hadi diyelim bulunmadı ekte diyor ortada ekte yok.Valla kafam çorba oldu :) bide harbi bizle kafa buldularsa Gökhan bey e de mail attık adam g... gülüyodur yada hesapta yokken bizi hesapa katarsa al başına belayı :) Gülüyümmü ağlayımmı bilemiyorum.Rahatta olamıyorum.