wmaraci reklam

NoteBook Önerileriniz?

21 Mesajlar 5.274 Okunma
wmaraci reklam

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Merhaba arkadaşlar , Yakında emektar bilgisayarımdan kurtulucam ve yeni bir bilgisayar alıcam Marka olarak DELL Bakıyorum ama sizinde önerilerinizi almak isterim

Ekran kartı 1 veya 2 GB
i5 veya i7 işlemci
500gb sabit disk
3 gb ram

Not : İnternetten önereceğiniz laptopların görünümü güzel olursa beni mutlu edersiniz.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Lenovo Y570 modeline kesinlikle bakmanı öneririm. Detaylı bilgiye aşağıdaki konumdan ulaşabilirsin:

>> http://wmaraci.com/forum/teknoloji-donanim/lenovo-ideapad-y570-tam-oyun-canavari-6933.html

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
ben çok önce bir zaman toshiba kullanmıştım, şimdi ise oğluma oyuncak oldu.. ama hala taş gibi onca darbeye rağmen... :)

marka olarak toshiba diyebilirim..

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
@sanalzade'ye katılıyorum.
Marka olarak, Toshiba'yı tercih ve tavsiye ederim.

wmaraci

• Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

Burak adlı üyeden alıntı

Lenovo Y570 modeline kesinlikle bakmanı öneririm. Detaylı bilgiye aşağıdaki konumdan ulaşabilirsin:

>> http://wmaraci.com/forum/teknoloji-donanim/lenovo-ideapad-y570-tam-oyun-canavari-6933.html

Tasarımı oldukça şık özelliklerde iyi fiyat dahada iyi seçeneklerimin arasında teşekkürler

sanalzade adlı üyeden alıntı

ben çok önce bir zaman toshiba kullanmıştım, şimdi ise oğluma oyuncak oldu.. ama hala taş gibi onca darbeye rağmen... :)

marka olarak toshiba diyebilirim..

Toshibanın özelliklerini pek beğenmiyorum teşekkürler.

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)
1 adet eee PC ( ASUS ) Notebook mevcut gayet memnunum gerek pil süresi , gerek ısınmama 1 kere ısınma sorunu yaşamadım.

2 gün önce ofis için aldığım http://www.a101.com.tr/tr/Afis-Yazdir.aspx?SolBannerID=3 dizüstü bilgisayar mevcut 2 gündür kullanıyorum ısınma sorunu çıkarmadı pil süresi gayet iyi

Samsung ve ASUS alabilirsiniz.

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Seçkin, DELL'den vazgeçme derim.. Ben yaklaşık 1 buçuk yıldır kullanıyorum.. Kullandığın programları hiç kasmadan kullanırsın.. Bunun için en düşük i3 işlemcili, 3 GB DDR3 ram'li, 512 mb veya 1 gb ekran kartı gerekiyor.. Ben sana i5 öneririm.. Şahsen i3 kullanıyorum ama hiç kasma vs.. yok.. Bir tek kastığı oyun GTA IV.. Ondada küçük kasmalar var yani.. Tabi bir kaç performans arttırıcı programlar vs.. kullandığın zaman hiç kasmadan rahat bir şekilde oynarsın.. O yüzden DELL'in i5 modellerinden bir tanesini tercih et.. Kafan rahat olsun..

• Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

TechnicMan adlı üyeden alıntı

Seçkin, DELL'den vazgeçme derim.. Ben yaklaşık 1 buçuk yıldır kullanıyorum.. Kullandığın programları hiç kasmadan kullanırsın.. Bunun için en düşük i3 işlemcili, 3 GB DDR3 ram'li, 512 mb veya 1 gb ekran kartı gerekiyor.. Ben sana i5 öneririm.. Şahsen i3 kullanıyorum ama hiç kasma vs.. yok.. Bir tek kastığı oyun GTA IV.. Ondada küçük kasmalar var yani.. Tabi bir kaç performans arttırıcı programlar vs.. kullandığın zaman hiç kasmadan rahat bir şekilde oynarsın.. O yüzden DELL'in i5 modellerinden bir tanesini tercih et.. Kafan rahat olsun..

Evet GTA IV Normal bi pc dede kasıyor zaten oyun pek yüklemem yüklersem knight online pravite sw yaptığımız işleri biliyosun zaten ona göre öneride bulunmuşsun teşekkür ederim .

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Toshiba ve Casper ürünlerini tavsiye etmiyorum, yok efendim kış günü sobamız klimamız yok kucağıma alır ısınırım kasmalar etmeler beni alakadar etmez derseniz orası ayrı. Toshiba'ya verilecek para ile Asus markaları tercih edilebilir akabinde son modellerini tam bilmiyorum ama en son kullandığım samsung r580 görüntü olarak istediğiniz gibi olabilir. Kısaca şu an Asus veya Samsung'un yeni ürünlerini bilmiyorum pek ama ikisi benim tercihim ve önerimdir ve oyun oynayacaksanız ekran kartının paylaşımlı olup olmadığına dikkat etmenizi öneririm. Masrafı yoktur ve Yetkili servise pek gitmez bu ürünler(virüs vb dışında) yazında altına soğutucu aldınızmı(fan 15 20 liradır max) tadından yenmez. Bu aralar IBM Lenovo'da dikkatimi çekmiyor değil bu arada..

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Toshiba'nın gerçekten ısındığını düşünen varsa gerçekten komik :)
@SeçkinYılmaz; Casper adını gördüğünde geri dönmeni tavsiye ederim :D Sadece marka o kadar. Toshiba diyeceğim ama onu tercih etmiyorsun sanırım. Ama yinede bir bak istersen, gerçekten güzel laptopları var. + Kendim kullanmasam ve Toshiba'nın kalitesini bilmesem önermem zaten. He ayrıca yazın soğutucu falan da almana gerek yok Toshiba için ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al