Ben kendi adıma SüperOnline tercih etmiyorum. *****'ten vazgeçmiyorum. Her Süperonline elemanı da kapıya, reklam yapmaya geldiğinde, paramızın çok olup olmadığını soruyor. :)
*****'ten başka firmaya neden geçmem? Arkadaşım belirtmiş olduğun gibi altyapı ile alakalı bir problemdir, ben hiç kesinti yaşamıyorum. Hız bakımından da sorunum yok. Reklam dediğin şey ise bende hiç yok, görünce şaşırdım. Yerinde olsam ilk olarak modemimi değiştirmeyi denerdim.
Neden Süperonline tercih etmem? Bundan 1 sene kadar önce, yine kapıya gelip, telefonla çok sık rahatsız ettikleri dönemde, kullanıcı sayılarının 1.000.000'a ulaştığını söylediler. Ben kendim için değil ama yeni internet bağlatacak bir yakınım için ilgilenmelerini istedim. Onun bulunduğu yerde Süperonline olmadığını söylediler ki şehrin ortasında bir yer yani nasıl olmaz, ilginç dedim. Her yerde olsa, ve herkese ulaşmaya çalışsak hizmetimiz bu kadar kaliteli olmazdı dediler... Şaşırdım ben. Bilmem sizler ne düşünürsünüz.
İnternet üzerinden çalışıyorsak bağlantımızı riske atamayız sonuçta. Sadece bir tecrübeydi, paylaşmak istedim.