wmaraci reklam

Coin Madencilik ile sizde kazanın...

13 Mesajlar 2.833 Okunma
wmaraci reklam

TeknoSef TeknoSef Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Sistem ve Ağ Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Öncelikle herkese bol kazançlar dilemek istiyorum sistemi yeni keşvetmiş ve kullanmaya başlamış bulunmaktayım. Sistem aktiflik süresi çok kısa olmakla beraber daha yeni yeni piyasaya girmektedir. Aslında bir IPUS ve DigitalGeneration gibi denilebilir.

Sitemi kısaca ben özetlemek isterim sistem yine bilgisayara kurulan bir program ile çalıştığı sürece size bilgisayar özellikerine göre MH/s ve Kh/s özelliklerini belirleyip olması gereken MHS değerine göre kazım hızınıza göre gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Dilerseniz bu özelliklere ben bulaşmam para yatırır programda çalıştırmam kazanırım dersenız onada olanak tanımaktadır. Buda güzel bir özellik olmakla birlikte hem çalışarak hemde yatırım yaparak kazancınızı katlayabilir ve daha çok kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Kazanç tablosu şu şekildedir.

Kayıt olma penceresi

Alınan ödemeler

05.09.2014

06.09.2014

08.09.2014

10.09.2014

11.09.2014

15.09.2014

28.09.2014

29.09.2014

01.10.2014

Kayıt olabilemek için kesinlikle koda ihtiyacınız var ondan dolayı referansız link paylaşamayacağım için üzgünüm sisteme girdiğinizde beni daha net anlayaçaksınız.

Kayıt linki : https://cointellect.com/?code=8e3a4e07

Kayıt sayfasında kullanılacak kod : 8e3a4e07

Program çalıştırılmadan kazanç sağlanabilmesi için siteden purchase contract alındığı taktirde bilgisayarın tüm gün acık kalması gerekmemekte olup acık bırakılır ise sadece ek gelir sağlayacağı tarafımdan tespit edilmiştir.

Bana sormak istediklerini ister özel mesaj yoluyla isterseniz skype adresim üzerinden hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Ben denemelere başladım ve ilk ödememi aldığım gibi size buradan gerekli kanıtlarıda ekleyeceğim ben yatırımda yaptım bilgisayarım haricinde sistem yenidir ve ilk olankar her zaman kazanır bilginize umarım sizin içinde istediğiniz gibi bir kazanç kapısı olacaktır.

Bol kazançlar dilerim
İyi Çalışmalar.

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Hocam biraz daha detay verin. Nasıl kazanılıyor biz para koyuyor muyuz ? Çok sade Bi anlatım olmuş.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Tabi ben birazdaha acıklim şimdi bizim bilgilsayarlarımız ile kazanmak tabi çok düşük ve uzun vadeli olacaktır ama bunu hızlandırmak ve daha çok kazanmak için yatırım yaparak alınabilecek paketler ile kazançınızı kısa sürede katlamak mümkündür. Üst tarafta verdiğim tabloda bir paketi secerek günlük aldığınızda kazanaçığınız ortada bilgisayarında program çalıştığı zamanda size ekstra kazanç elde edebiliyorsunz buda size bir artı kazandırmış oluyor.

ayarcom ayarcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Programı indirdim fakat feci derecede virüs, trojan felan buldu. Bu program tam olarak ne yapıyor bilgisayarımızda açık kalınca, amacı nedir?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

ayarcom adlı üyeden alıntı

Programı indirdim fakat feci derecede virüs, trojan felan buldu. Bu program tam olarak ne yapıyor bilgisayarımızda açık kalınca, amacı nedir?

Böyle bir ihitimal olması ilginç neden diye sorarsanız yaklaşık 30 kişi üye oldu ve 20 kullanıyor hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadılar. Program sizin bilgisayar kaynaklarını kullanarak kazım yapmaktadır.

Ek Olarak: Bugün tarafımdan ödemede alınmıştır konu başında paylaştım bilginize.

• Üyelik 31.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sağolun hocam ilginiz için, sizi skype'tan ekliyorum bazı sorular sormak için

odyaka341 odyaka341 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Reften üye oldum arkadaşın dediği gibi herkes reften üye olmak zorunda

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

ayarcom adlı üyeden alıntı

Sağolun hocam ilginiz için, sizi skype'tan ekliyorum bazı sorular sormak için

Tabi ekleyebilirsiniz elimden geleni yaparım.

odyaka341 adlı üyeden alıntı

Reften üye oldum arkadaşın dediği gibi herkes reften üye olmak zorunda
Ayrıca bikaç kişide benim reften üye olursa sevinirim.....

50f1037c

Ricam sizden kendinize bir konu acmak olacaktır bunla uye olanlara yardımcı olacaksanız sizin kendi konunuz olmasını tavsiye ederim anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
arkadaş haklı, arkadaşın bilgisayarı ile alakalı bir şey değil zaten programın bünyesinde olan bir şey malware, trojan ve artemis içeren generic içeren bir yazılım, malware ve artemis kişisel bilgi çalma amaçlıdır, generic ise reklam yapan bir çeşittir kullanacak olan ve inanmayanlara duyrulur https://www.virustotal.com/tr/file/e8f157a1049e99640f787099b436fc7572938d9b5ce58b9a5705c36805a40755/analysis/1409928676/ denemeden önce bakarsanız kararınızı ona göre verirsiniz size çaktırmadan reklam yapan ayrıca bilgilerinizi alan resmi bir program internette siteyi araştırdığınız taktirde iyi yorumların yanında mağdur olanların daha fazla görebileceğiniz websitesi

• Üyelik 31.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğimiz keylogger'ın yasal versiyonu diyosunuz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al