wmaraci reklam
lidertakipci

sabit hatlı telefonlar hakkında (Soru)

14 Mesajlar 2.018 Okunma
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola.

Arkadaşlar ofisimizde yeni bir sisteme geçicez ama bir konuda sıkıntım var. Araştırmada yapmadım, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Arkadaşlar ofisimizde sabit bir telefon var. Yapmak istediğimiz sabit telefonu arayan müşterimizin karşısına direk telesekreter çıkacak. şu şekil bi konuşma yapıp ( telefonunuz kayıt edilmiştir, yetkili arkadaşlar en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır gibisinden bir konuşma) telefonu kapatacak. Yani biz müşteri ile bu aşamada hiç görüşmeyeceğiz.

Sonra telefondan bizi arayan bütün çağrıları alıp tek tek hepsini dönüş yapacağız.

böyle bir telefon varmı, bunu nasıl yapabilirim, yardımcı olur, bilginizi paylaşırsanız çok sevinirim.

wmaraci
reklam

adslturk adslturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
A.selam
Oncelikle ilk başvuru yapmanız gereken Voip bir Numara almak. (İnternet üzerinden Numara tahsisi 0850 li gibi Tum servis sağlayıcılardan temin edebilirsiniz)
Maliyetsiz bir santral kurulumu için 3cx yazılımı var ücretsiz temin edebilirsiniz. Kurulum ve ayarlar için teknik bilgiye sahip olan birinden yardım alınız. Extra kablo yada ağ kurmaya gerek yok. Kolay ve masrafsızdır.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

adslturk adlı üyeden alıntı

A.selam
Oncelikle ilk başvuru yapmanız gereken Voip bir Numara almak. (İnternet üzerinden Numara tahsisi 0850 li gibi Tum servis sağlayıcılardan temin edebilirsiniz)
Maliyetsiz bir santral kurulumu için 3cx yazılımı var ücretsiz temin edebilirsiniz. Kurulum ve ayarlar için teknik bilgiye sahip olan birinden yardım alınız. Extra kablo yada ağ kurmaya gerek yok. Kolay ve masrafsızdır.

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim.

voip bir numara demişsin hocam bu nasıl olacak, yani bizim sürekli kullandığımız numara değişecek mi. 0850 ile başlayan bir numaramı almamız gerekecek. konuyu sana zahmet biraz daha detaylı anlatabilirmisin. bu yazılım pc yemi kurulacak.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim.

voip bir numara demişsin hocam bu nasıl olacak, yani bizim sürekli kullandığımız numara değişecek mi. 0850 ile başlayan bir numaramı almamız gerekecek. konuyu sana zahmet biraz daha detaylı anlatabilirmisin. bu yazılım pc yemi kurulacak.

Sabit numaranızı taşıyabilirsiniz yeni numara almasanızda olur. Numaranız voıp oldugunda sabıt ucret gelmez kontorlu hat gıbı olacak içerisine ne kadar yuklersenız okadar konusursunuz. Bir bilgisayarınıza bu voıp yazılımı yukleyeceksınız server olarak gostereceksınız 2. 3. 4. pc lere baglanabılır sınırsız sayıda. her bırı ıcın ayrı dahılı numaralar verebılır tek numara uzerınden cıkıs yapabılırsınız. Aramalarınızı kulaklık yardımı veya mic. üzerinden sağlayabilirsiniz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

adslturk adlı üyeden alıntı

Sabit numaranızı taşıyabilirsiniz yeni numara almasanızda olur. Numaranız voıp oldugunda sabıt ucret gelmez kontorlu hat gıbı olacak içerisine ne kadar yuklersenız okadar konusursunuz. Bir bilgisayarınıza bu voıp yazılımı yukleyeceksınız server olarak gostereceksınız 2. 3. 4. pc lere baglanabılır sınırsız sayıda. her bırı ıcın ayrı dahılı numaralar verebılır tek numara uzerınden cıkıs yapabılırsınız. Aramalarınızı kulaklık yardımı veya mic. üzerinden sağlayabilirsiniz

hocam bunun kurulumu kimler tarafından sağlanıyor.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

hocam bunun kurulumu kimler tarafından sağlanıyor.

http://www.alpagut.com/default.aspx?pageID=81 incele istersen mantığı çözersin kafanda.

Musicer Musicer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar,

Öncelikle voip hizmeti veren şirketleri bir araştırmalısın. Sonrasında bu şirketler sana 0850 ile başlayan bir numara tahsis edecekler. Sonrasında arkadaşımızın dediği gibi bir yazılım ile isteğin işlemi yapabileceksin. Veya Karel, Multitek,fortel gibi markaların telefon santrali + ses robotu ve ses robotu için ses kaydı olayını yaptırman gerekecek. Bu işlem masraflıdır. Fakat internet telefonu kullanır isen daha az maliyetle bu işi başarmış olursunuz. Ayrıca Forumda bu hizmeti veren bulutfon diye bir ilan olacak onu inceleyebilirsiniz.
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

tmmdır hocam kontrol ediyorum. sağolasın ilgi alaka için.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

tmmdır hocam kontrol ediyorum. sağolasın ilgi alaka için.

Size lazım olan surum ıcın ucretsız desteklerı varmıs. Ara görüş işini çözerler
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

yasinolmez yasinolmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
hocam konudan farklı olcak ama benim de bir sorum var
e ticaret sitesi açacağım bir de müşteri temsilcisi numarası ekleyeceğim siteye fakat cep numarası olsun istemiyorum biraz daha kurumsal olsun diye sabit hat düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok. Home office tarzı olduğu için eve 2. bir sabit hat da bağlamak istemiyorum bana gereken 0850 mi oluyor ne oluyor? ya da o sabit hat numarasını direk cep telefonuma yönlendirebilir miyim? Ne yapmalıyım? Masrafı ne olur? Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al