wmaraci reklam
lidertakipci

Hangi Temadan daha fazla para kazanabilirim

8 Mesajlar 752 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

seozone seozone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler arkadaşlar Şuan Sitemde kullandığım temadan memnunum fakat gelir sanki biraz az gibi reklam yerleşimi de gayet iyi fakat tıklanma az gibi oluyor. Bunun için sizlere bir sorum olacaktı.

Bu Resimdeki Temadan mı fazla kazanabilirim

Yoksa şuan ki Web Sitemdeki temadan mı .

Link

wmaraci
reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Resimdeki.

• Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Başka Cevap Verecek arkadaş yokmu?

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Resimdeki.

wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
resimdeki gibi bir siteye girsem anında çıkarım hocam, malesef çok kötü bir tema. İkincisi daha iyi

• Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

burakisci adlı üyeden alıntı

resimdeki gibi bir siteye girsem anında çıkarım hocam, malesef çok kötü bir tema. İkincisi daha iyi

Hocam önemli olan içerik ama tema için mi giriyorsunuz yoksa içerik için mi ?

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)

seozone adlı üyeden alıntı

Hocam önemli olan içerik ama tema için mi giriyorsunuz yoksa içerik için mi ?

Mesela hocam şöyle açıklayayım size durumu. Ben bir kullanıcı olarak mesela "2014 ehliyet sınavları ne zaman?" diye bir arama yaptım diyelim. Kendimden örnek vermek gerekirse sonuçlarda çıkan ilk 5 siteyi yeni sekme olarak açarım öncelikle. Daha sonra hepsine hızlıca göz atarak içeriği ön plana çıkaran sitede makaleyi okumaya başlarım. Asla font boyutu küçük, çok dar alana yazılmış, reklamların arasında boğulan bir içeriği okumayı tavsiye etmem. Diğer yandan monitörüm biraz büyük olduğu için de temalarda karşıt renkler görmek isterim yani tamamen bir beyaz siteye giriş yapamam çünkü direk göz yoruyor... Bunlar gibi birçok örnek yazabilirim. Burada kullanıcının sitenizde kalmasına siz karar verirsiniz, çok kişi sitenize girebilir ancak hemende çıkabilir benim gibi. Ancak 2. tema biraz daha ziyaretçi dostu duruyor benim gözümde. Renkler, yazı fontu, içeriği öne çıkarması bakımından. Reklamların arasında boğulmuş bir içeriği okumak yerine öne çıkarılmış bir içeriği okuyup blog sahibine teşekkür amaçlı olarak reklamlara tıklamayı tercih ederim. Unutmayın kullanıcı bir arama yapınca karşısına binlerce site çıkar konuyla ilgili, bu yüzden ziyaretçiler sizin sitenize mahkummuş gibi her tarafı reklam dolu bir tasarım kullanmanızı tavsiye etmem.

• Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

burakisci adlı üyeden alıntı

Mesela hocam şöyle açıklayayım size durumu. Ben bir kullanıcı olarak mesela "2014 ehliyet sınavları ne zaman?" diye bir arama yaptım diyelim. Kendimden örnek vermek gerekirse sonuçlarda çıkan ilk 5 siteyi yeni sekme olarak açarım öncelikle. Daha sonra hepsine hızlıca göz atarak içeriği ön plana çıkaran sitede makaleyi okumaya başlarım. Asla font boyutu küçük, çok dar alana yazılmış, reklamların arasında boğulan bir içeriği okumayı tavsiye etmem. Diğer yandan monitörüm biraz büyük olduğu için de temalarda karşıt renkler görmek isterim yani tamamen bir beyaz siteye giriş yapamam çünkü direk göz yoruyor... Bunlar gibi birçok örnek yazabilirim. Burada kullanıcının sitenizde kalmasına siz karar verirsiniz, çok kişi sitenize girebilir ancak hemende çıkabilir benim gibi. Ancak 2. tema biraz daha ziyaretçi dostu duruyor benim gözümde. Renkler, yazı fontu, içeriği öne çıkarması bakımından. Reklamların arasında boğulmuş bir içeriği okumak yerine öne çıkarılmış bir içeriği okuyup blog sahibine teşekkür amaçlı olarak reklamlara tıklamayı tercih ederim. Unutmayın kullanıcı bir arama yapınca karşısına binlerce site çıkar konuyla ilgili, bu yüzden ziyaretçiler sizin sitenize mahkummuş gibi her tarafı reklam dolu bir tasarım kullanmanızı tavsiye etmem.

Öncelilikle böyle bir açıklamada bulunduğunuz için teşekkür ederim. Amacım İnsanları reklamların arasında boğmak değildi sadece daha düzenli bir reklam yerleşimi ile daha fazla kazanç sağlamaktı. Fakat bu yazınızdan sonra Fikrimi değiştiriyorum . Şuan aynı temayı kullanmaya devam ediyorum . Fakat o temayı deneme amaçlı bir kaç günlüğüne siteme koymayıda düşünüyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al