wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye LGBTİ Birliği lgbti.org adı altında kuruldu

85 Mesajlar 11.820 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

teknoonur teknoonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 207 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
bir de Mehmet Akif Ersoy'un bir sözü vardır. "Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar" (bkn. İstiklal Marşı)

http://onurkinay.com.tr
wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

teknoonur adlı üyeden alıntı

hocam dar görüşle alakası yok. Her insan bir şeye karşıdır. Kimimiz uyuşturucu kullanmaya karşıyız. Kimimiz alkollü içecek içmeye karşı. Ama o hindistan'da doğsan meselesinde hak veririm. Çünkü din anan ve baban seçer. Ama olgunlaşıp araştırma yaparsan doğru dini bulabilirsin. Din'de zorlama yok yani. Bu konuda LGBTİ meselesi hepimiz biliyoruz ve eleştiriyoruz. Bu çağdaşlık meselesi yetti artık. Bu çağdaşlık şeyisi yüzünden dinimizi unuttuk. Yani Dünyada sevgilimi yok LGBTİ oluyorlar. Uzun lafı kısası bu LGBTİ'ye sonuna kadar karşıyım. Bu dar görüş ile ilgili değil. Aklım ve kalbim hangisine doğru geliyorsa inanırım ama sanki karşı cinsiyettekiler öldüde LGBTİ'mi oluyorlar

Çağdaşlık degil benim dusucem ben sadece bu insanlara karsi tavirlarimizi duzeltelim istiyorum.hepsi bu yani tamam sen bir gay ile arkadaslik etmeyebilirsin anlarim saygi duyarim ama o kisileri goruce hor gormeyin kucumsemeyin

Kuva-i Kafsinkaf

teknoonur teknoonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 207 / 112
  • Ticaret 2, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Çağdaşlık degil benim dusucem ben sadece bu insanlara karsi tavirlarimizi duzeltelim istiyorum.hepsi bu yani tamam sen bir gay ile arkadaslik etmeyebilirsin anlarim saygi duyarim ama o kisileri goruce hor gormeyin kucumsemeyin

Siz saygı duyarsanız duyun ama ben saygı göstermem onlara

http://onurkinay.com.tr

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Pekala.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
wmaraci

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Ben LGBT'ye asla karşı değilim. Fakat "lezbiyen", "gey", "biseksüel" ve "transgender" kelimelerinin baş harflerinden oluşan bu oluşumda, neden geyliği tercih edenlerin sürekli olarak oluşumda ağırlıkta olduğuna bir anlam da veremiyorum. Hatta geylerin herhangi bir basit olayda bile, olayın cılkını çıkardıklarını düşünüyorum. Elbette bu tartışmayı, yukarıdaki tartışmalar bâbında yazıyorum. Başlığın açılma amacının, site ve grup tanıtımı olduğunun farkındayım. Bu nedenle, haberle ilgisiz kışkırtıcı yorumlar yazılmasına da karşıyım.

Durgun sular derin akar.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Burası Hollanda değil, ben de Hollanda'da yaşamıyorum. Araştırıp etmeden demişsiniz de neyini araştıralım? Alenen her şey ortada. Ben bir Müslümanım ve gerek Kuran'da gerek hadislerde gerekse din alimlerinin söylemlerinde bu yasaktır. Ki yadırgamak da en doğal hakkım, tutup boyunlarına ip asmıyorum veya bu sebepten dolayı recm etmiyorum.

Ben bir müslüman olarak türbana karşı olan herkese saygı duymasını istiyorum. Sizde öyle yapıyorsunuz değil mi? 8-10 yıl önce nasıl hastanelere türbanlılar alınmıyorsa ve biz o yılları çok zor geçirmişsek LGBT'de şuan öyle Türkiye'de. Sen LGBT saygı gösterme sonra vay benim türbanlı bacıma saygı gösterin. Olmaz, öyle bir dünya yok. Yapmanız gereken tek şey empati.

(Yazdıklarım size karşı yazılmış cümleler değildir. Örneklemedir.)
cwt GokhanGok

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Ben bir müslüman olarak türbana karşı olan herkese saygı duymasını istiyorum. Sizde öyle yapıyorsunuz değil mi? 8-10 yıl önce nasıl hastanelere türbanlılar alınmıyorsa ve biz o yılları çok zor geçirmişsek LGBT'de şuan öyle Türkiye'de. Sen LGBT saygı gösterme sonra vay benim türbanlı bacıma saygı gösterin. Olmaz, öyle bir dünya yok. Yapmanız gereken tek şey empati.

(Yazdıklarım size karşı yazılmış cümleler değildir. Örneklemedir.)

LGBT ile tesettürü aynı kefeye koyan aklınıza yazık. :)
brk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

LGBT ile tesettürü aynı kefeye koyan aklınıza yazık. :)

Hayal yaşıyorsunuz. Din adı altında bu ülkede insanlar sömürüldü. Süleymancılar, feytullahcılar, mahmutcular diye yıllardır insanlardan paraları alınıp hizmet yapıyoruz diye kendilerini zengin ettiler. Bu ülkede din ticareti vardır. Ama hala LGBT ile bez parçasını aynı kefeye koyuyorsun diyorsun

Sırrı arıyorsunuz ama bulamazsınız. Çünkü siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz
cwt

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Hayal yaşıyorsunuz. Din adı altında bu ülkede insanlar sömürüldü. Süleymancılar, feytullahcılar, mahmutcular diye yıllardır insanlardan paraları alınıp hizmet yapıyoruz diye kendilerini zengin ettiler. Bu ülkede din ticareti vardır. Ama hala LGBT ile bez parçasını aynı kefeye koyuyorsun diyorsun

Konumuzla ne alakası var şimdi cemaatlerin? Din ticareti veya dini istismar ile ne alakası var konuştuğumuz konunun. Demagoji yapıyorsunuz. Verecek bir cevabınız yoksa susmanız yerinde olur. Son mesajımdır. Allah hidayet versin hepimize. Selametle.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Konumuzla ne alakası var şimdi cemaatlerin? Din ticareti veya dini istismar ile ne alakası var konuştuğumuz konunun. Demagoji yapıyorsunuz. Verecek bir cevabınız yoksa susmanız yerinde olur. Son mesajımdır. Allah hidayet versin hepimize. Selametle.

Adam gibi cevap verseydiniz adam gibi cevap alırdınız. Ben mantık karşılaştırması yaptım. Sizin vereceğiniz cevap yoktu ve bana hakaret etmeyi seçtiniz. Yobazsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al