wmaraci reklam
lidertakipci

Özgün mü devam edeyim?

9 Mesajlar 611 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ByAbDuL ByAbDuL Giresun Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 67 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

Şiir sitesi yapmaktayım iki günde toplam 69 özgün olarak giriş yaptım çok zahmetli oluyor. Sizlerden fikir almak istiyorum özgün olarak mı devam etmeliyim. Yoksa copy-paste mi? İkisi arasında ne kadar bir fark olur. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler....

Saygılarımla
Hayırlı akşamlar...

wmaraci
reklam

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
şiir sitesini nasıl özgün yapıyorsunuz merak ettim açıkçası. genelde özgün derim ama, bu özlü sözler-şiirler-hikayeler sektörünü bilmiyorum.

Elimden Geliyor

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
69 özgün nasıl oluyor hocam. Kendin mi yazdın? Eğer öyleyse okunması için reklam yapman lazım değilse zaten özgün değildir. Her halükarda hem özgün hemde diğer tarzda içerik girmelisin bana göre. Ben senin hiç duymadığım bir şiirine internette arayıpta gelemem. Ama Erdem Beyazıt'ın şiirini ararken sitene gelirsem belki senin yazdıklarını da okurum. Ek olarak biraz daha farklı olsun dersen şiirerin varsa seslendirilmiş hallerinide ekleyebilir yada kendin seslendirme de yapabilirsin.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

teknoekip teknoekip instagramfx.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar
Google algılamarı artık degişti sanırım özgün içerik giren siteler hep gerilerde kalıyo copy-paste yapanlar üst sıralara çıkıyo sende öyle yap bence =) Mesela orjinal başlık yagmurlar yagsa Üzerimize olan siiri degiştir üzerimize yagmurlar yagsa yap sonra ver google amcaya

Kapatılan İnstagram hesaplarınızı geri açalım.
0554 384 14 89
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 67 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

şiir sitesini nasıl özgün yapıyorsunuz merak ettim açıkçası. genelde özgün derim ama, bu özlü sözler-şiirler-hikayeler sektörünü bilmiyorum.

Hocam arkadaş şiirleri copy-paste yapma kendin okuyarak yaz. Daha rahat index alır. Google ilgilenen siteyi seviyor dedi. Benimde o kadar tecrübem yok fikir almak istedim. Sağolun

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

ByAbDuL adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaş şiirleri copy-paste yapma kendin okuyarak yaz. Daha rahat index alır. Google ilgilenen siteyi seviyor dedi. Benimde o kadar tecrübem yok fikir almak istedim. Sağolun

okuyarak yaz derken, elle tekrar mı yazıyorsun aynı şiiri. ee hocam o da kopya :)

Elimden Geliyor

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

teknoekip adlı üyeden alıntı

Merhabalar
Google algılamarı artık degişti sanırım özgün içerik giren siteler hep gerilerde kalıyo copy-paste yapanlar üst sıralara çıkıyo sende öyle yap bence =) Mesela orjinal başlık yagmurlar yagsa Üzerimize olan siiri degiştir üzerimize yagmurlar yagsa yap sonra ver google amcaya

Hocam mantıklı konuşalım google da diyordu copy paste yapanları ön sıraya alayım diye
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog: www.onurr.org

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

ByAbDuL adlı üyeden alıntı

Hocam Google senin okuduğunu anlamaz. Okuyarak yazmak garip bir deneyim :) İçerik başka bir sitede varsa (ki şiir sitelerinin hemen hepsi benzer içeriklere sahiptir.) özgün değildir. Sadece şiirin yanına yazacağın yada ekleyebileceğin diğer objeler ile belirli bir yüzdesini özgün yapabilirsin. Şiir aynı kalır ama yanına yazdığın açıklamalar ile en azından %20, %30 özgün bir içerik oluşturabilirsin.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 67 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

kerimptk adlı üyeden alıntı

69 özgün nasıl oluyor hocam. Kendin mi yazdın? Eğer öyleyse okunması için reklam yapman lazım değilse zaten özgün değildir. Her halükarda hem özgün hemde diğer tarzda içerik girmelisin bana göre. Ben senin hiç duymadığım bir şiirine internette arayıpta gelemem. Ama Erdem Beyazıt'ın şiirini ararken sitene gelirsem belki senin yazdıklarını da okurum. Ek olarak biraz daha farklı olsun dersen şiirerin varsa seslendirilmiş hallerinide ekleyebilir yada kendin seslendirme de yapabilirsin.

Evet içerik olarak önce düz metinleri ekleyeceğim. Daha sonra seslendirilmiş hallerini bulup youtube kendim upload edip bide o şekilde gelir sağlamaya çalışacağım.

Ek Olarak: Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Şuan kendime gülüyorum o kadar boşa yazdım :) :) Kerim hocanın dediği gibi biraz ek bilgi ile daha iyi seviyeye gelir bunu deneyeceğim. Gerçekten çok sağolun ilginiz için. Teşekkür ederim.
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al