wmaraci reklam
lidertakipci

Google emekleri yerden yere vuruyor

16 Mesajlar 2.165 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Ya arkadaşlar bu işlerle uğraşanlar bizlerin ne kadar web sitesi varsa genelde sahipleri forumlarda. Keşke bu kuru kalabalık büyük bir girişimcilik örneği sergilese ve elini taşın altına koyabilse. Neden sadece googledan meted umuyoruz ki.

wmaraci
reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

selcukunver adlı üyeden alıntı

ya ben google ı öz evladı gibi savunanları hiç anlamıyorum.

Bende sizin gibi internet dünyasının en bilinen , patronu denilecek türden sitesinin sizin o günde bilmem kaç kişinin girdiği sitenizin kazanacağı paraya göz koyduğunu düşünmenizi anlamıyorum. Kesse kesse 1 milyar keser, o parayla zengin olmayacak ya. Ki hiç sanmıyorum o kadar kazandığınızı :)

selcukunver selcukunver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Atacani adlı üyeden alıntı

Bende sizin gibi internet dünyasının en bilinen , patronu denilecek türden sitesinin sizin o günde bilmem kaç kişinin girdiği sitenizin kazanacağı paraya göz koyduğunu düşünmenizi anlamıyorum. Kesse kesse 1 milyar keser, o parayla zengin olmayacak ya. Ki hiç sanmıyorum o kadar kazandığınızı :)

ben de bizim kıçı kırık kuruşlarımıza göz dikti demedim zaten. burda ağırıma giden şey hesap soramamazlık, ben yaptım olduculuk, alınan kararların sorgulanamıyor oluşu ve google ın tekel haline gelmesidir.

ayrıca her gün binlerce google adsense hesabı banlanıyor. hepsinden 20 lira google a girse hesapsız kitapsız cebe atılan günlük kazancı bi düşün. ya da hiç düşünme. parayı bi kenara koy. site sahiplerini sabıkalı duruma düşürmek bile bu anlamda google a yeter. sen üçkağıtçı zibidilerle bu işten alın teri ile para kazanmak için yola çıkmış kişileri birbirinden ayıramıyo ve kocaman bi genellemeyle her önüne gelene uyarı bile yapmadan "hesabın kapandı, hadi sana güle güle" mailleri atıyosan haksızlığa uğrayan kişilerden gelen eleştirilere de açık olacaksın kardeşim.

ama eminim google aşıklarının ceplerine bir kere dokunsa 180 derece dönerler. iş işten geçmiş olur ama neyse.

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Google ban atıcaksa ban sebebini 2-3 gün öncesinden belirtsin devamı halinde atsın aniden kapatmalar yüzünden herkes mağdur oluyor . bu savunanlarada diyecek lafım yok .
selcukunver

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

selcukunver selcukunver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Google ban atıcaksa ban sebebini 2-3 gün öncesinden belirtsin devamı halinde atsın aniden kapatmalar yüzünden herkes mağdur oluyor . bu savunanlarada diyecek lafım yok .

google ın bu burnu havada, kibirli tavrını savunan birileri varsa ya bu işlerle ilgilenmemştir ya da hiç ban yememiştir

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)
Yaptığım son kontrollerden sonra sitemi geri atmamış birinci sayfada bulunan anasayfa indeximi kaldırmış. Tüm kelimelerde 1. sayfada olan anasayfadamdı şuan ana sayfam piyasada yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al