lostyazilim

Böyle bir index atmışlar

56 Mesajlar 7.233 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

patavatsiz adlı üyeden alıntı

hocam tecrübesi olabilir hafife almayın, bence uzatmayın bu olayı boş yere. siz onun yaptıgını kanıtlayamazsınız ama o hakaretleri kanıtlayabilir. bende biraz bakındım onun indexleri farklı sizin attığınızdan. kodlar düzenlenip atılmış olma ihtimali de yüksek unutmayın.

Hocam tecrübeli olsa benim sadece internet sitelerimi silebilir :) gerisi?
Anlatmak istediğim durum farklı, diyorum ki; isim onun geçiyor, ne gibi şeyler söylememi bekliyor diyorum?
Tamam eğer kendisi değil ise bize neden dava açacağım diyor, "çoluk çocuk" kelimesinden mi? İsmini kullanıp böyle bir şey yapan kişiye ne yapacaksa yapmalı diye düşünüyorum. Ve sevmiyorum da böyle muhabbetleri, ilginizden dolayı konuya cevap veren herkese teşekkür ediyorum.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

patavatsiz patavatsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Hocam tecrübeli olsa benim sadece internet sitelerimi silebilir :) gerisi?
Anlatmak istediğim durum farklı, diyorum ki; isim onun geçiyor, ne gibi şeyler söylememi bekliyor diyorum?
Tamam eğer kendisi değil ise bize neden dava açacağım diyor, "çoluk çocuk" kelimesinden mi? İsmini kullanıp böyle bir şey yapan kişiye ne yapacaksa yapmalı diye düşünüyorum. Ve sevmiyorum da böyle muhabbetleri, ilginizden dolayı konuya cevap veren herkese teşekkür ediyorum.

hocam oda bunu yapan kişiyi bulamazki :D bulabilse keşke yok öyle birşey. onunda büyük ihtimal dava açıcagını sanmıyorum uğraşmaya değicek şeyler değil. ayrıca sadece index attıysa hiç sorun etmeyin boşverin. o index sayesinde tecrübe edinip açığı kapattınız. biri gelip scriptinizi çalabilir ya da farklı şekillerde kullanabilirdi. olumlu tarafından da bakmak lazım bazen :)

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

patavatsiz adlı üyeden alıntı

hocam oda bunu yapan kişiyi bulamazki :D bulabilse keşke yok öyle birşey. onunda büyük ihtimal dava açıcagını sanmıyorum uğraşmaya değicek şeyler değil. ayrıca sadece index attıysa hiç sorun etmeyin boşverin. o index sayesinde tecrübe edinip açığı kapattınız. biri gelip scriptinizi çalabilir ya da farklı şekillerde kullanabilirdi. olumlu tarafından da bakmak lazım bazen :)

Bu konuda da size hak veriyorum.
patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

agoren agoren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Ekran görüntüsü aldınız mı hack olayı ile alakalı?

Ben kendisini şikayet edebilirim.

aligoren.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

agoren adlı üyeden alıntı

Ekran görüntüsü aldınız mı hack olayı ile alakalı?

Ben kendisini şikayet edebilirim.

Güzel önerilerinizden dolayı teşekkür ederim hocam, yalnız şöyle bir durum var. CWBilge gerçek CWBilge değilmiş. Gerçek CWBilge ise bizi şikayet edecekmiş (hakaretlerden dolayı) biz ise kimi şikayet edeceğiz daha bilemiyoruz. Ekran görüntüsü almamıştım, bir an indexi gördüm ve hemen orjinalleri ile değiştirmiştim.

agoren agoren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Güzel önerilerinizden dolayı teşekkür ederim hocam, yalnız şöyle bir durum var. CWBilge gerçek CWBilge değilmiş. Gerçek CWBilge ise bizi şikayet edecekmiş (hakaretlerden dolayı) biz ise kimi şikayet edeceğiz daha bilemiyoruz. Ekran görüntüsü almamıştım, bir an indexi gördüm ve hemen orjinalleri ile değiştirmiştim.

Hackleyen CWBilge'ye edildi o hakaretler. IP kayitlariniza bakilabilir mi acaba? Hacklenen gune dair erisim saglayan IP'ler?

Eger dosyanizda degisiklik yapan IP'yi bulabilirsek o IP'yi CW'den sordurturuz eger uyumlu ise kim oldugu ortaya cikar.

aligoren.com
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al