En iyi üniversite // Webmasterlar için

20 Mesajlar 2.470 Okunma
smmexpress

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Bahçeşehir Yazılım Mühendisliği'ni övenler de çok. Bir göz atın derim.

wmaraci
reklam

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
sakarya üniversitesi okuyorum öğrenciye çok önem veren bi yer bi şikayetiniz bi dilekçeniz anında cevaplanır anket yapılır ve anket sonucları kesin uygulanır gördüm biliyorum ama kampüse görede değişebilir bazı olanaklar ama saü teknoloji yönünden yenilik yönünden diğerlerinden iyi

myo bilgisayar programcılığı önermem zaten 2 yıllık için şehir değişmeyin PİŞMANLIKTIR aynı paraya evinizin ailenizin yanında kalın

yani burda arkadaşlar öneririm demiş ama neye göre öneriyosunuz olanak mı eğitim kalitesimi lab.ların teknoloji kalitesimi neyine göre ? gidecek arkadaşlar kesin olacak bence her detayıyla yazalım pişman olmasınlar

mFurkan mFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi Teknisyeni
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

mesaj bulununca ne oluyor? konuyla ilginiz yoksa mesajınız niye bulunsun? bir türlü anlam veremedim açıklarsanız lordumuz, bizde öğrenelim kerameti.

Ek Olarak:

zaten bu üniversitelerin çoğu 1 sene hazırlık ing dersi verir. hatta dileyenler bölümlerini ing. okuyabilir, bana kalırsa ing. okumak bilg.müh ve alt dersleri için kesinlikle şart

Dostum bende dahil olmak üzere forumda birçok arkadaş tanıyorum, takip etmek istediğimiz veya daha sonra incelemek istediğimiz konulara bir mesaj bırakıyoruz ve sonra mesaj listemizden konularımıza bakıyoruz. Konuyu okuduktan sonra mesajı editliyor veya mesaj falan alıntılayıp yeniden mesaj gönderiyoruz. Bu ukalalığınızın sebebi nedir bende ona anlayamadım. Forumda gezinirken bu tür mesajları çokça görmeye başladım. Anlaşılan buraların da seviyesi düşüyor. Millet artık birbiriyle uğraşmaya başlamış.

Konuya gelince ODTÜ diyorum başkada bişey demiyorum. Şuanda iki yıllık bir program oluşturmuş bulunmaktayım. Benimde hedefimde ODTÜ bilgisayar müh. var.

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
hadi ODTÜ bilg müh buluşmak üzere gelmezseniz küseriz.

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

mFurkan adlı üyeden alıntı

Dostum bende dahil olmak üzere forumda birçok arkadaş tanıyorum, takip etmek istediğimiz veya daha sonra incelemek istediğimiz konulara bir mesaj bırakıyoruz ve sonra mesaj listemizden konularımıza bakıyoruz. Konuyu okuduktan sonra mesajı editliyor veya mesaj falan alıntılayıp yeniden mesaj gönderiyoruz. Bu ukalalığınızın sebebi nedir bende ona anlayamadım. Forumda gezinirken bu tür mesajları çokça görmeye başladım. Anlaşılan buraların da seviyesi düşüyor. Millet artık birbiriyle uğraşmaya başlamış.

Konuya gelince ODTÜ diyorum başkada bişey demiyorum. Şuanda iki yıllık bir program oluşturmuş bulunmaktayım. Benimde hedefimde ODTÜ bilgisayar müh. var.

İlgim yok yazmış. Ah be kardeşim ne yaşıyorsun. Lütfen cevap verip polemik çıkarma. Özür dilerim, ben haksızım. Siz haklısınız.

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Lütfen tartışma ortamını kapatalım. Yorumlar çok güzel herkes tavsiyesini vermeye devam etsin. Bu arada @Agora ben sadece araştırma sonucumu yazmıştım hocam. Bilkentin referansları elbette saymakla bitmez. :)

Youtube: Kod Dershanesi

errorcode errorcode Kullanmıyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı ve Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 124 / 60
  • Ticaret 13, (%100)
İTÜ, ODTÜ... gerisine gitmesen de olur.

Ekleme: Tabi okumak içinde okuyabilirsin, yani yeteneğin falan varsa gir bir yere işte takıl. Zaten geleceğin parlayacaktır.

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Belirli bir derece yapamayanların bilgisayar mühendisliği okuyarak, işverenlere kaliteli, düzgün bir diploma sunmaları imkansız gibi bir şey. Tüm araştırmalarımdan bunu anlıyorum. Verilen üniversiteler belli zaten. Türkiye'nin ilk 10 üniversitesi dönüşümlü olarak öneriliyor. İşin tabiri caiz ise 'underground' boyutunu sallayan yok. Ya en iyisi olacaksın yada "Hamiyet'in oğlu bu bilgisayar işinden anlıyo üniverste okudu o" diye anılmaktan daha ileri gidemeyeceksin.

Youtube: Kod Dershanesi

hewsel hewsel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 29 / 60
  • Ticaret 0, (%0)
Orta doğuda okuyup başarılı olmayın başarılı olacaksanız da aselsan da çalışmayın

Madem ki antivirüssün yakaladığın virüsü ne yapayım diye ne bana soruyon ?

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
yıldız teknik üniversitesi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al