wmaraci reklam
lidertakipci

blogspot.com.(tr)

15 Mesajlar 2.568 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Alexa hikaye...

wmaraci
reklam

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
sona eklenen tr uzantısı senin nereden girdiğinle alakalı. Elin yabancısı tr uzantısını en yapsın ama istemsiz ben buradan girince blogunda tr uzantısı çıkıyor işte. örnek. http://androidgames.blogspot.com.tr/ bu site yabancı site ama tr uzantısı var.

Şimdi bu durum sadece ziyaretçinin lokasyonuyla alakalı bir durum. amerikadan sitene giren birisi com olarak görecek. Türkiyeden giren tr yide görecek. Bu indeksine etki etmez. hatta bu blogla alakalı bir durum bile değil.

Şu var o da seni ilgilendirmez, türkiye den bloguna giren kişi tr uzantısı geldiğinden beri com'dan tr ye yönlendiriliyor. bu etki eder mi? tartışılır ama sen sorunu başka yerde aramalısın.

işin özü senin hala com uzantılı domainin var.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Uzun zaman önce bende aynı sorunu yaşıyordum. Sonuçlar .com şeklinde aratınca farklı com.tr yapınca farklı takılmayın buna :) hangisi yüksek ise siz onu kabullenin kendiniz :D

Ek Olarak: Uzun zaman önce bende aynı sorunu yaşıyordum. Sonuçlar .com şeklinde aratınca farklı com.tr yapınca farklı takılmayın buna :) hangisi yüksek ise siz onu kabullenin kendiniz :D

Sosyal olan her şey.

Hook Hook Yazmayı seviyorum Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 4, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Nasıl 500+ hit alıyosun da alexa 2milyon küsür oluyor ya :D benim 1.300.000 gibi bir şey günlük hitler 20-60 arası falan bunun bi taktiği var mı :D gerçi yakında reklam almayı planlıyorum googledan

Nazarınız dokundu galiba son 3 gündür 250+ hit almaya başladım alexa hitle alakasız diye biliyorum
ve (.tr) geldiğinden beri geri gitmeye devam ediyorum sanırsam güncelleme ile (.tr) uzantısı beni bayağı etkiledi :(

wmaraci
wmaraci

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Hook adlı üyeden alıntı

Nazarınız dokundu galiba son 3 gündür 250+ hit almaya başladım alexa hitle alakasız diye biliyorum
ve (.tr) geldiğinden beri geri gitmeye devam ediyorum sanırsam güncelleme ile (.tr) uzantısı beni bayağı etkiledi :(

Tr benim PR2mi aldı sen ne diyon :D

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al