wmaraci reklam
lidertakipci

iPhone 6’nın En Dişli Rakibi NoPhone Bağış Topluyor

13 Mesajlar 1.971 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

patavatsiz patavatsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
bende tınnePhone için bağış topluyorum :D 30bin verin telefonlardan kurtulun bende gideyimde note 4 fln alayım, arabada alırım yeter bana :D

wmaraci
reklam

mFurkan mFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi Teknisyeni
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

cudjex adlı üyeden alıntı

acıktığı için patates salatası yapan adamın para toplama fikri senin aklın ve mantığına yatıyor mu?

Sürekli bu örneği verip duruyorsunuz da bunun konuyla ne alakası var. Adam bir farkındalık yaratmaya çalışmış. Belki de bu yöntem bile milyonlara ulaşmak istemiş. Tutup da akıllı telefonların hayatımızda kapladığı yeri gereksiz kullanımlarını, kişilerin bu telefonlara bağlı bir şekilde yaşam sürdürdüklerini anlatan bir makale yazsaydı sence kaç kişiye ulaşabilirdi. Ama şuan tüm dünyada haber oldu adam. Sizin burada eleştirdiğiniz nokta nedir onu anlamadım. Ayrıca bakın diyorum ki adam burada 30 bini alıp kaçmıyacak. Bu belirtilen telefonu üretecek ve bağışçılarına büyük ihtimalle ücretsiz olarak gönderecek. Zaten bir 3D printer ve malzemeleri neredeyse 30 bin tutacak yani.
gokhanergun

kişi bu mesajı beğendi.

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)

mFurkan adlı üyeden alıntı

Sürekli bu örneği verip duruyorsunuz da bunun konuyla ne alakası var. Adam bir farkındalık yaratmaya çalışmış. Belki de bu yöntem bile milyonlara ulaşmak istemiş. Tutup da akıllı telefonların hayatımızda kapladığı yeri gereksiz kullanımlarını, kişilerin bu telefonlara bağlı bir şekilde yaşam sürdürdüklerini anlatan bir makale yazsaydı sence kaç kişiye ulaşabilirdi. Ama şuan tüm dünyada haber oldu adam. Sizin burada eleştirdiğiniz nokta nedir onu anlamadım. Ayrıca bakın diyorum ki adam burada 30 bini alıp kaçmıyacak. Bu belirtilen telefonu üretecek ve bağışçılarına büyük ihtimalle ücretsiz olarak gönderecek. Zaten bir 3D printer ve malzemeleri neredeyse 30 bin tutacak yani.

komiğime gidiyor açıkçası. telefonu alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun güle güle kullansınlar ne diyelim.

ozergul.net/com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al