wmaraci reklam

Hostingde Firmaların Yaptığı Özellikle Sınırlandırma İşlemi

3 Mesajlar 407 Okunma
smmexpress

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Bugün size bir gerçekten bahsetmek istiyorum arkadaşlar bu forumda Tural Abiyev arkadaşımla 3-4 aydır hosting satışı yapmaktayız işe girmeden hosting firmalarını, Türkiye'deki ve dünyadaki hosting firmalarını araştırdık öncelikle zaten Türkiye'de hosting paketlerinin ciddi anlamda pahalı olduğunun farkına vardık bunun nedeninin ise internet sağlayıcılarının verdiği trafiğin pahalı bir fiyattan satıldığından dolayı olduğunun bilincine vardık ancak bunun dışında yinede özellikle Türk hosting firmalarının tek amaç para prensibiyle ilerlediğini ve bundan dolayı müşterilerine aslında verebilecekleri imkanları daha fazla ücretli paketler oluşturarak verdiklerini tam anlamıyla anladık.

Bu özellikle beni gerçekten üzdü ve bu işe girerken biz böyle yapmamaya bütün imkanların kullanılması gerektiğine karar verdik.

Türk hosting firmaları çok müşteri olsun istemiyor az müştei olsun pahalıdan satayım imkanları kısıtlayalım fazla sorumluluk almayalaım prensibiyle ilerliyor bunu da anlamış olduk bundan dolayı biz kendimize bir ekip oluşturarak sivil hosting diye bir anlayış çıkardık yani Vikipedi gibi ana amacı kar olarak gütmeyen müşteriye en iyi imkanları sunan ana unsuru en iyi hizmeti vermek olan ve herkese açık olmayan kapalı bir ağ içerisinde olan bir sistem kurduk bu yazıyı reklam amaçlı yazmadım bunu belirteyim ama hem kendimizi tanıtmak istedim ancak ana amacım Türkiye Hosting Ekosisteminin müşteriyi aldattığını ve ülkedeki firmalar olarak böyle gidilirse global bir büyüme yakalanamayacağını söylemek için bu yazıyı yazdım.

Okuduğunuz için teşekkürler sizde Türkiye'deki bu globalleşme karşıtı düşünce için söylemek istediklerinizi söyleyin lütfen bu konuyu tartışalım ülke olarak bir büyük proje olduğunda ya yurtdışından hemen satın alınıyor yada kendi halinde sosyolojik düşünceden dolayı globalleşemiyor.

wmaraci
reklam

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Türk hosting şirketlerinin ne olduğu meydanda. Umarım başarılı olursunuz.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

kdrucr adlı üyeden alıntı

Türk hosting şirketlerinin ne olduğu meydanda. Umarım başarılı olursunuz.

Öncelikle teşekkür ederim başarılı olan birçok hosting firmamız var eğer bunu söylemesem yalan söylemiş olurum ancak bahsettiğim, söylemeye çalıştığım psikolojik olarak kısıtlandırılıyoruz aslında imkan varken para maksalı olamaz bilinci ortaya çıkıyor çözüm odaklı değil para odaklı ilerleme mevcut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al