lostyazilim

{Anket} SadeceHosting Altyapılı Hosting Alır Mısınız?

8 Mesajlar 976 Okunma
lstbozum

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Journalist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 1621
    • Beğeniler 419 / 197
    • Ticaret 5, (%80)
    Merhabalar,

Şuanda hosting hizmeti vermekteyiz ancak yalnızca yurtdışı lokasyonda her alanda en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz, arkadaşlar ilerlerken size danışmadan geçmemiz olmaz elbette.

SadeceHosting ile görüşme aşamasındayız, SadeceHosting altyapılı sadecehostingdeki paketlerden daha uygun fiyata o özellikle satış yapsak alır mısınız?

Lütfen ciddi arkadaşlar anketi oylasın, teşekkürler.

Konu hakkında ek fikirlerinizi de belirtebilirsiniz,lütfen eğer almayı düşünmez iseniz nedenini belirtin.

wmaraci
    reklam

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 09.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek programcı
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 832
    • Beğeniler 65 / 138
    • Ticaret 1, (%100)
    1. Alt yapı sadecehosting olacak ve siz bunu sadecehosting'in kendi satış ücretinden daha aşarı da satacağınızı düşünüyorsunuz.Bunun mantığı çok garip geldi.Aradaki farkı kendi cebinizden ödeyeceksiniz sanırım.

• Üyelik 25.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Journalist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 1621
    • Beğeniler 419 / 197
    • Ticaret 5, (%80)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

1. Alt yapı sadecehosting olacak ve siz bunu sadecehosting'in kendi satış ücretinden daha aşarı da satacağınızı düşünüyorsunuz.Bunun mantığı çok garip geldi.Aradaki farkı kendi cebinizden ödeyeceksiniz sanırım.

Çok güzel söylemişsiniz haklısınız ben yeterli sayıya ulaşıldığında kar da olabileceğini düşünüyorum önceliğim kar değil memnuniyet zaten sonrasında kar gelecektir.

• Üyelik 09.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek programcı
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 832
    • Beğeniler 65 / 138
    • Ticaret 1, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Çok güzel söylemişsiniz haklısınız ben yeterli sayıya ulaşıldığında kar da olabileceğini düşünüyorum önceliğim kar değil memnuniyet zaten sonrasında kar gelecektir.

Kullanıcı tarafında altyapının sadecehosting oludugunu belgeler iseniz.Sadece satısını biz yapıyoruz vs gibisinden resmi sekilde belirtirseniz son kullanıcı olarak ben hizmet alırım ama siz bu şekilde batarsınız.

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 25.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Journalist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 1621
    • Beğeniler 419 / 197
    • Ticaret 5, (%80)

Kullanıcı tarafında altyapının sadecehosting oludugunu belgeler iseniz.Sadece satısını biz yapıyoruz vs gibisinden resmi sekilde belirtirseniz son kullanıcı olarak ben hizmet alırım ama siz bu şekilde batarsınız.

Neden batarız neden böyle düşünüyorsunuz ben Türkiye lokasyonda iyi hizmet vermek istiyorum zaten kimse istemiyor anlaşılan anketim 3 hayır almış baksanıza neden istemediklerini anlayamadım keşke neden belirtseler.

• Üyelik 09.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek programcı
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 832
    • Beğeniler 65 / 138
    • Ticaret 1, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Neden batarız neden böyle düşünüyorsunuz ben Türkiye lokasyonda iyi hizmet vermek istiyorum zaten kimse istemiyor anlaşılan anketim 3 hayır almış baksanıza neden istemediklerini anlayamadım keşke neden belirtseler.

Kardeş sadecehosting alt yapısı oldugunu belgelersen.Sadece satısını yaptıgını belgelediğin sürede talep olur.Ben kendim kullanırım.Ama bunun sana getirisi yok aradaki farkı cebinden ödemen gerekiyor.Örnekgin sadecehostinge host 50tl diyelim sen aynı hostu(satısını sen yaptıgını dusunuyrm) 40 tl diyorsun arada 10tl fark var.Bunu sne kendi cebinden ödeyeceksin. Normalde host satışından senin kar elde etmen gerekirken sen 10tl zarara girdin. Yani üstünde düşünürsen hiç profesyonel bir yaklaşım değil.

böyle demesen de "ben Türkiye'deki web girişimciliğini desteklemek adına sosyal sorumluluk projesi olarak sadecehosting alt yapısını xxx sayıda kişiye indirimli olarak sağlamayı düşünüyorum" desen olur derim.Çünkü bu ticarete girmiyor. Senin anlattığında bu tarz bir şey umarın anlatabilmişimdir

• Üyelik 25.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Journalist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 1621
    • Beğeniler 419 / 197
    • Ticaret 5, (%80)

Kardeş sadecehosting alt yapısı oldugunu belgelersen.Sadece satısını yaptıgını belgelediğin sürede talep olur.Ben kendim kullanırım.Ama bunun sana getirisi yok aradaki farkı cebinden ödemen gerekiyor.Örnekgin sadecehostinge host 50tl diyelim sen aynı hostu(satısını sen yaptıgını dusunuyrm) 40 tl diyorsun arada 10tl fark var.Bunu sne kendi cebinden ödeyeceksin. Normalde host satışından senin kar elde etmen gerekirken sen 10tl zarara girdin. Yani üstünde düşünürsen hiç profesyonel bir yaklaşım değil.

böyle demesen de "ben Türkiye'deki web girişimciliğini desteklemek adına sosyal sorumluluk projesi olarak sadecehosting alt yapısını xxx sayıda kişiye indirimli olarak sağlamayı düşünüyorum" desen olur derim.Çünkü bu ticarete girmiyor. Senin anlattığında bu tarz bir şey umarın anlatabilmişimdir

Benim anlattığım SadeceHosting'den sunucu alıp sadecehosting datacenterında barınan sunucu yani hosting olarak satışını yapmak.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
    • Üyelik 25.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad Ö** K**
    • Mesajlar 1233
    • Beğeniler 133 / 331
    • Ticaret 249, (%100)
    Arkadaş sürümden kazanayim diyor kısaca hosting'de kar etmek için sunucu kiralama olmaz. Sunucu barindirma ile bu isten anliyor olmak gerekir. Ayricaligi kalite ve fiyatla saglarsaniz tutulursunuz. Mevzu DC değil feedback kalitesi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al