Zuperman adlı üyeden alıntı

Temanın orjinal yerinden indirdim kodlama gayet temiz gözüküyor ayak üstü inceledim güzel tema geliştirmeye müsait ve oldukça sade kodlanmış bu arada yanlış anlamayın ama tema üzerinde nereleri düzenlediniz ben orjinal temadan farklı birşey görmedim bu nedenle yusi tema sadece türkçeleştirilmiştir deseydiniz daha iyi olurdu kendi adınızı vermeniz yusi arkadaşımıza ayıp etmiş oldunuz :D

Öyle kullanın o zaman hocam, farkı anlarsınız :) Ben sadece kendi yaptığım düzeltmelerle, Türkçeleştirmelerle paylaşmak istedim. Eğer emeğinin üstüne yatmak istesem ismini dahi geçirmezdim, footerdan ismini silerdim hiç birinizde ayılamazdınız. :) Ben sizlerde temadan faydalanın, sürekli aynı temaları kullanmayın diye Türkçe paylaştım ama belli ki çok büyük hata yapmışım :)

Ek Olarak:

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Temada bir çok eksik var hocam. Logo göstermiyor resim yolu doğru olduğu halde, Ayrıca Slider da çok küçük görünüyor. Tema hoş ama bu sıkıntılar olunca pek anlamı kalmıyor. :) Şuan demo olarak bir adres gösterebilirmisiniz. :)

Merhaba hocam, linki güncelledim. Yeni linkteki header.php ile sizde olanı değiştirirseniz logo sorunu düzelecektir.

Slider'a gelirsek yazıdaki resim küçükse slider o şekilde gösteriyor yazıdaki resmi büyütürseniz sorun çözülecektir.

Ek Olarak: Kısa süreliğine bir demo yükledim : http://armood.kirphi.com/