wmaraci reklam

Dayanışma gerçekten kötü

11 Mesajlar 1.239 Okunma
smmexpress

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bu konuyu yazarken benim hit çekmek gibi yada kendimi acındırıpta yardım istemek gibi bir amacım yok. ama içimden gelenleri de söylemek istiyorum. alexa da rankıma bakarken tekrar güncellenmedigini gördüm ve yine hüsran. sonra merak ettim ve türkiyede sıralamada olan sitelere baktım wmaraci.com u gördüm ve bi anlık hevesle girdim ve yardım istedigme dair bir konu açtım. kimseden cevap gelmedi. sonra yardım isteyen diger arkadaşlarıma baktım ve onlarında yardım alamadığını gördüm. gerçekten üzüldüm. çünkü türk insanı bilgisini paylaşmayı sevmiyor. kendine kazandırıp yeni bir insan tanımak ve kazanmak varken herkes bunun tam tersini yapıyor. yani bi bakıma güçlü olan güçsüz olanı eziyor gibi bişey. diyecegim şu ki. herkes birbirne yardım etseydi şuan dayanışma çok daha güçlüydü ve o dünya sıralamasındaki siteler eminimki bizim TÜRK sitelerimizden olurdu. bilgisi çok olan ve yardım bulamadığı için güzel bi gelecegi kaçıran bir sürü arkadaşım olduguna eminim. hepinize iyi geceler diliyorum

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)
Üniversitede hocalar ne der biz size teorik bilgiyi veriyoruz gerisi size kalmış diye aynısı internet ve sosyal hayattada geçerli...

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
hocam bilgiyi herkes annesinin karnında öğrenmedi ya biraz da kendin deneme yanılma yoluyla öğrenmen gerekiyor
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Haklısınız da her merak ettiğimizin cevabı verilseydi tembelleşip hantallaşırdık diyebilirim hocam elbette bir birimize burada yardımcı olmamız şart fakat. Burada arayıp da bulamadığımız uğraşıp da çözemediğimiz sorunları dile getirmeliyiz. Eğer her sorun burada konu açılsaydı bir yığın gereksiz bilgi oluşur ve belli bir düzen olmazdı. Tabi ki merak ettiklerimizi bir birimize soracağız fakat soracağımız soruyu da önceden araştırıp çözümü var mı yok mu diye irdelemeliyiz diye düşünüyorum.
emontkral2

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.
wmaraci
wmaraci

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Haklısınız da her merak ettiğimizin cevabı verilseydi tembelleşip hantallaşırdık diyebilirim hocam elbette bir birimize burada yardımcı olmamız şart fakat. Burada arayıp da bulamadığımız uğraşıp da çözemediğimiz sorunları dile getirmeliyiz. Eğer her sorun burada konu açılsaydı bir yığın gereksiz bilgi oluşur ve belli bir düzen olmazdı. Tabi ki merak ettiklerimizi bir birimize soracağız fakat soracağımız soruyu da önceden araştırıp çözümü var mı yok mu diye irdelemeliyiz diye düşünüyorum.

tabiki öyle hocam zaten bir insan araştırmadan direk gelip buraya konu açıyorsa tembeldir bana göre. kendimden örnek vericek olursam artık çıkılmıycak derecede yerlere geldim diyebilirim araştırmama ragmen sonuc yok :D

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
Wmaraci son zamanlarda ilgisiz bir forum olmaya basladi yeri degil belki ama arkadas hakli sikayet konusu aciyorsun bir yetkili bile gelip ilgilenmiyor ki insanlar sana yardimci olsun.severek girdigim bir forum buradan cok sey ogrendim son bir aydir bence forumdakiler ilgisiz.
Mrtcn emontkral2

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Alexa'yı takmayın içerikli bir sürü mesaj da görmeniz gerekliydi üç beş konu daha araştırsanız. Takmayın, takılacak konu açın yardım edilecekse cevap verelim.

Ustadu Ustadu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo-Adsense Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense si olan kişi kazancını ve sitesini paylastıgında canavar gibi saldırıp banlatıyorlar.,seonun nedemek olduğunu buradan öğrenip seo uzanıyım diyen kişi,önündeki başka bir firmayı indirmek için anti seo yapmaya başlıyor,artık insanlar paylaşmaktan korkuyor.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Bilmiyorum size bir yanım katılıyor ama öbür yanım katılmıyor. 5 seneden fazladır sanal alemde destek veriyorum. Yeri geliyor bende destek alıyorum. Ama hiçbir şey sabahın 4'ünde bir noktalı virgül koymadım diye koca bir program çalışmadığını görünce ve kitaplar kitaplar araştırarak o noktalı virgülü koyduktan sonra "Has****" demek her şeyden tatlı geliyor bana. İnsanların her şeyi elinin altında bulması garip geliyor. Herkesin birazcık gözünün yanmasını isterim ben.

Bilmiyorum ne kadar saçma geldi size ama ben böyle öğrendim. :)
ntka

kişi bu mesajı beğendi.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Bilmiyorum size bir yanım katılıyor ama öbür yanım katılmıyor. 5 seneden fazladır sanal alemde destek veriyorum. Yeri geliyor bende destek alıyorum. Ama hiçbir şey sabahın 4'ünde bir noktalı virgül koymadım diye koca bir program çalışmadığını görünce ve kitaplar kitaplar araştırarak o noktalı virgülü koyduktan sonra "Has****" demek her şeyden tatlı geliyor bana. İnsanların her şeyi elinin altında bulması garip geliyor. Herkesin birazcık gözünün yanmasını isterim ben.

Bilmiyorum ne kadar saçma geldi size ama ben böyle öğrendim. :)

Aynen katılıyorum sana gecelerimi az harcamadım bişeyler öğrenmek için dediğin gibi bir tırnak bazende noktalı virgül için sil baştan defalarca kod yazdığım olmuştur :) ama sonuç olarak kazanan ben oldum.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al