arkadaşlar bu konuyu yazarken benim hit çekmek gibi yada kendimi acındırıpta yardım istemek gibi bir amacım yok. ama içimden gelenleri de söylemek istiyorum. alexa da rankıma bakarken tekrar güncellenmedigini gördüm ve yine hüsran. sonra merak ettim ve türkiyede sıralamada olan sitelere baktım wmaraci.com u gördüm ve bi anlık hevesle girdim ve yardım istedigme dair bir konu açtım. kimseden cevap gelmedi. sonra yardım isteyen diger arkadaşlarıma baktım ve onlarında yardım alamadığını gördüm. gerçekten üzüldüm. çünkü türk insanı bilgisini paylaşmayı sevmiyor. kendine kazandırıp yeni bir insan tanımak ve kazanmak varken herkes bunun tam tersini yapıyor. yani bi bakıma güçlü olan güçsüz olanı eziyor gibi bişey. diyecegim şu ki. herkes birbirne yardım etseydi şuan dayanışma çok daha güçlüydü ve o dünya sıralamasındaki siteler eminimki bizim TÜRK sitelerimizden olurdu. bilgisi çok olan ve yardım bulamadığı için güzel bi gelecegi kaçıran bir sürü arkadaşım olduguna eminim. hepinize iyi geceler diliyorum