wmaraci reklam
lidertakipci

Dns Önbellek Sorunu

4 Mesajlar 899 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
İsimtescilden hosting aldım her şey sorunsuz ancak ne kadar dns temizlesem, modeme reset atsam yani ne yaptıysam fayda etmedi siteme ben hariç herkes ulaşabiliyor çok iç açıcı bir durum.

Şuanda siteme vpn kullanarak ulaşmaktayım, her türlü yöntemde dns temizledim, modeme reset attım, bilgisayarı 50 kere yeniden başlattım yani anlicağınız site çok fazla nazlı çıktı ben hariç site herkese açıldı bana hala yapım aşamasında.

wmaraci
reklam

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Ağ bağlantınızdaki DNS adreslerinizi değiştirin.

Otomatikse, OpenDNS, Yandex DNS, Comodo DNS adreslerinden birini kullanın. Bunlardan birini kullanıyorsanız, diğerlerinden biri ile değiştirin.

Yapamıyorum derseniz, Comodo IceDragon Browser kurun, hiç bir şey değiştirmeden girersiniz.

İndir: http://icedragon.comodo.com

Tavsiyem: Yandex DNS kullanın + Comodo IceDragon Browser'ı da ikincil bir DNS istemcili ve güvenli bir tarayıcı olarak bulundurun.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

erkolay adlı üyeden alıntı

Ağ bağlantınızdaki DNS adreslerinizi değiştirin.

Otomatikse, OpenDNS, Yandex DNS, Comodo DNS adreslerinden birini kullanın. Bunlardan birini kullanıyorsanız, diğerlerinden biri ile değiştirin.

Yapamıyorum derseniz, Comodo IceDragon Browser kurun, hiç bir şey değiştirmeden girersiniz.

İndir: http://icedragon.comodo.com

Tavsiyem: Yandex DNS kullanın + Comodo IceDragon Browser'ı da ikincil bir DNS istemcili ve güvenli bir tarayıcı olarak bulundurun.

Allah razı olsun vallahi diyorum 2 gündür boşuna bekliyormuşum yandex dns işe yaradı.

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Rica Ederim.

Bu arada aynı sorunu bir daha yaşamamak için Tarayıcınızda otomatik temizlik ayarlarını yapmalısınız. Detaylı anlatım için Firefox ile Akıllı ve Kişiselleştirilmiş Otomatik Temizlik konuma bir bakın bence. Anlatım mozilla tabanlı tüm tarayıcılar için geçerlidir. Comodo IceDragon Browser için de...

Chrome kullanıyorsanız, her zaman tarayıcınızın geçmişini en baştan, tüm unsurlarını elinizle temizlemelisiniz.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al