freelance iş ilanları

Ve Rekorumuzu Kırdık

11 Mesajlar 1.559 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Bu işlere ilk başladığımda o kadar hayal kırıklıkları yaşıyordum ki. Neymiş özgün yazı, çok içerik. Hepsi yalan arkadaşlar önemli olan google'ın gerçekten ne istediğini bilmek. Bu gün itibari ile adsense onay süresi rekorumu kırdım.

Bir müşterim için dün saat 20.30 civarında reglediğim ve gece 23.30 gibi içerik girmeye başladığım. Bu gün 10'da uyanıp 7. ve 8. içeriği girdikten sonra 12.00'da müşterim adına ve adresine Adsense başvurusu yaptığım site sadece 1 saat içinde ilk onayı geçti.

Daha öncede domain regleyip 2-3 günde de onay aldığım siteler vardı ancak bu gün gerçekten doğru işler yaparak Adsense almanın hiç de sorun olmadığını anladım.

İlk onay ne anlama geliyor?
İlk onayı küçümseyecek arkadaşlar olacaktır ancak şöyle söyleyeyim bu güne kadar ilk onayı geçen ve ikinci onayı alamayan hiç bir başvurum olmadı. İlk onay ne demek biliyormusunuz? Site yetersiz içerik, google politikaları vs. gibi durumlardan geçti. Hani bazı arkadaşlar yetersiz içerik olayından sadece içerik sayısının az olduğunu genellemesini çıkarıyorlar yok böyle bir şey dediğim gibi sadece 8 içerikle site ilk onayı aldı.

Demem o ki arkadaşlar adsense onayı almak için o kadar da kasmaya gerek yok. Bazı şeyleri doğru yapın inanın site açıldıktan sonra 1 hafta içinde onayı alırsınız. Tabi onay aldığınız bu yeni sitelerde hemen reklam yayınlamak ne kadar doğrudur bilemem ancak herkesin bir adsense hesabı mutlaka elinin altında olmalı ki ileride gerektiğinde adsense hesabı almak bu kadar kolay olmayabilir.
mehmeter46

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Evet benimde rekorum 1 hafta. Sağlık sitesiydi müşterim için almıştım. Yaklaşık 10-20 makale sonrasında başvuruyu yaptım ve onaylandı :)
HarunDemir

kişi bu mesajı beğendi.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Demem o ki arkadaşlar adsense onayı almak için o kadar da kasmaya gerek yok. Bazı şeyleri doğru yapın inanın site açıldıktan sonra 1 hafta içinde onayı alırsınız.

Tebrikler. O bazı şeyleri de yazaydın daha faydalı bir konu olurdu.
kalemdir

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Demem o ki arkadaşlar adsense onayı almak için o kadar da kasmaya gerek yok. Bazı şeyleri doğru yapın inanın site açıldıktan sonra 1 hafta içinde onayı alırsınız.

Tebrikler. O bazı şeyleri de yazaydın daha faydalı bir konu olurdu.

Bundan bir ay önce o bazı şeyleri öyle açık açık yazmıştım ki ancak forumda ne bir beğeni ne de cevap aldı. Bende dedim kendi kendime "Ben neden bunları paylaşıyorum ki pek ala bundan gelir sağlayabilir bu hizmeti ücretli verebilirim."

bkz: http://wmaraci.com/forum/google-adsense/ipucu-1-adsense-basvurmadan-once-175252.html
http://wmaraci.com/forum/google-adsense/ipucu-2-adsense-basvuru-esnasinda-175773.html
kalemdir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Tonguç adlı üyeden alıntı

Bundan bir ay önce o bazı şeyleri öyle açık açık yazmıştım ki ancak forumda ne bir beğeni ne de cevap aldı. Bende dedim kendi kendime "Ben neden bunları paylaşıyorum ki pek ala bundan gelir sağlayabilir bu hizmeti ücretli verebilirim."

bkz: http://wmaraci.com/forum/google-adsense/ipucu-1-adsense-basvurmadan-once-175252.html
http://wmaraci.com/forum/google-adsense/ipucu-2-adsense-basvuru-esnasinda-175773.html

Doğrudur. Sitemini bir kez daha yazma fırsatın olmuş oldu ben sorunca. Gerekli konuların çoğu arada kaybolup gidiyor doğru.

www.hakancolak.com

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Doğrudur. Sitemini bir kez daha yazma fırsatın olmuş oldu ben sorunca. Gerekli konuların çoğu arada kaybolup gidiyor doğru.

Hayır yani bir çok kişi yazdıklarımı uygulamıştır onay bile alan olmuştur. Ama birileri benim saatlerimi ayırıp tecrübelerime sabit yazdığım konular hakkında destekleyici eleştirel cevaplar yazabilir en azından bir beğen butonuna basabilirdi. Boşa çabalamışım hissine kapıldım ve bir sinirle sildim. Ama inşallah ilerde aynı şekilde yazılar yazma fikrim var ancak foruma mı olur bloguma mı olur bilemem.

İlgin içinde teşekkürler hocam.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Tonguç adlı üyeden alıntı

Hayır yani bir çok kişi yazdıklarımı uygulamıştır onay bile alan olmuştur. Ama birileri benim saatlerimi ayırıp tecrübelerime sabit yazdığım konular hakkında destekleyici eleştirel cevaplar yazabilir en azından bir beğen butonuna basabilirdi. Boşa çabalamışım hissine kapıldım ve bir sinirle sildim. Ama inşallah ilerde aynı şekilde yazılar yazma fikrim var ancak foruma mı olur bloguma mı olur bilemem.

İlgin içinde teşekkürler hocam.

Doğru. Ben senin yerinde olsam, bloğuma yazar, forumda kaynak göstererek paylaşırdım.
HarunDemir

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Benim rekorum 4 saat

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
iyi de yanlış anlamayın ama benim nereden baksan 15 20 dk sürdü ilk onayı geçmem. Onay için siteyi kayıt ettim 15 20 dk sonra mail geldi , ikinci onay için de 3 gün bekledim. Eğer rekorsa bu rekor bende demek ki =)

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

iyi de yanlış anlamayın ama benim nereden baksan 15 20 dk sürdü ilk onayı geçmem. Onay için siteyi kayıt ettim 15 20 dk sonra mail geldi , ikinci onay için de 3 gün bekledim. Eğer rekorsa bu rekor bende demek ki =)

Ben siteyi açtıktan sonra 12-13 saat sürdü onay almam ve ben genel bir rekordan bahsetmedim kendi rekorum diyelim ve sadece 8 içerikle

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al