freelance iş ilanları

Iphone whatsapp'ı ile Pc senkronizasyonu?

7 Mesajlar 1.028 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Geçenlerde face'ten bu konu hakkında bir ileti yazdım ancak henüz araştırma yapmadım konu hakkında. Birkaç kişi bir iki şey söyledi ama tam bilen varsa diye ve konu ilginç diye araştırmadan da olsa buraya açayım dedim.

Amaç iphone telefonlarındaki whatsapp uygulamasını bilgisayarımıza aktarmak diyebilirim. Whatsapp mesajlarına klavyemden cevap vermek istiyorum kısaca bu. Androidde var evet ama tekrar ediyorum iphone yani ios için soruyorum bu soruyu.

Bilgisi olan veya yapan varsa yönlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

wmaraci
reklam

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Tek çözümü pc ye bluestacks yani android emulatörü kurup onun üzerinden whatsappı çalıştırmak ben daha önce denedim sorunsuz çalışıyor :)

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

mert50356 adlı üyeden alıntı

Tek çözümü pc ye bluestacks yani android emulatörü kurup onun üzerinden whatsappı çalıştırmak ben daha önce denedim sorunsuz çalışıyor :)

Konuyu okumadınız mı diyeceğim bunun yerine ben inadına şunu sorayım. Benim telefonumun yazılımı ios acaba bluestack ios programı çalıştırabiliyor mu?

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Okudum ve yazının başına "Tek çözümü" diye ekledim yani sizin dediğiniz gibi ios taki whatsapp ı verisiyle beraber pc ye atamazsınız

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

mert50356 adlı üyeden alıntı

Okudum ve yazının başına "Tek çözümü" diye ekledim yani sizin dediğiniz gibi ios taki whatsapp ı verisiyle beraber pc ye atamazsınız

Sanki androidi istermişim ama alternatif arıyormuşuma da cevap o oluyor. Ayrıca cevap gene de gereksiz uzun olmuyor mu? Amacım ios ki zaten androidde olduğunu biliyorum da demişim. Gerek yoktu sanki aradığım oymuş gibi ama hiç işime yaramayan cevap için.

ios'un kapalı kutu gibi olduğunu bilmekteyim veya iphone uygulamalarının. Bilen, duyan varsa ios hakkındaki cevaplarını bekliyorum.

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Sanki androidi istermişim ama alternatif arıyormuşuma da cevap o oluyor. Ayrıca cevap gene de gereksiz uzun olmuyor mu? Amacım ios ki zaten androidde olduğunu biliyorum da demişim. Gerek yoktu sanki aradığım oymuş gibi ama hiç işime yaramayan cevap için.

ios'un kapalı kutu gibi olduğunu bilmekteyim veya iphone uygulamalarının. Bilen, duyan varsa ios hakkındaki cevaplarını bekliyorum.

Hocam eğer konuşma geçmişi çok önemli değilse, ciddi anlamda biliyor olabilirsiniz ama Windows'ta "Whatsapp" çalıştırmanın baş yolu "Android Emulator". Ama şöyle bir imkan olabilir, belki Whatsapp'ı destekleyebilir:

http://www.pcworld.com.tr/nasil-yapilir/ios-uygulamalari-bilgisayarda-nasil-calistirilir/

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Hocam eğer konuşma geçmişi çok önemli değilse, ciddi anlamda biliyor olabilirsiniz ama Windows'ta "Whatsapp" çalıştırmanın baş yolu "Android Emulator". Ama şöyle bir imkan olabilir, belki Whatsapp'ı destekleyebilir:

http://www.pcworld.com.tr/nasil-yapilir/ios-uygulamalari-bilgisayarda-nasil-calistirilir/

Olay zaten hep ios'tu konuşma da hep ios amaçlı yani hani sorunuma çözüm olacak şeyler üzerinde olması gerekiyor.

Amacım sadece mesajlaşmamı bilgisayarımdan gerçekleştirmek. Pc acer laptop win 7, tel iphone 5 :D bu yani, bu muhabbetin benzeri faceteki o iletimde de oldu.

İki cümle yazdım, ios için iphone için... diye başlayan bir şeydi. Yorumlarda hala android için şunu yap deniliyordu :) bu komik duruma düşülmemesi için ana konuda bas bas "İOS İÇİN İSTİYORUM" yazayım mı dedim, vazgeçtim ayıp olur diye. Sonra yanlış anlaşılabilecek ilk yorum gelince yani tek çözümü bluestacks diyen biri olunca... neyse :)

Bakacağım linke teşekkürler.

Ek Olarak: Var mı ekleyeceği olan?

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al