SkyGhostAir adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaş özenmiş, çekmiş, paylaşmış, herkes herşeyi iyi yapsaydı iyi diye bir şey olmazdı, dün aynı şeyleri bana da söyleyip yine kendi fotoğraflarını üvüp örnek diye gösterdin ki verdiğin örnek ile uzaktan yakından alakası yok eleştirdiğin fotoğrafların, bana biraz kendi fotoğrafını sunmaya çalışıyormuşsun gibi gelmişti bu gün bu konudan sonra kesinleşti.

Ayrıca herkes en alttaki fotoğrafı beğenmemiş, ben ise 1. ile birlikte en alttaki fotoğrafı beğendim, neden diyecek olursanız o fotoğraftaki insanların hareketleri ve İstanbul manzarası harika çıkmış, o otobüs oradan olmasaymış harika olurmuş.

Ayrıca bu fotoğrafları gördükten hemen sonra facebook duvarımda şunu yazdım, ( https://www.facebook.com/muratdinc.md1/posts/567240893422128 ) bu benim o fotoğraflardan ne kadar etkilendiğini ve benzer çekimler yapmak için ortamın ne kadar uygun odluğunu görmeme neden oldu. sizin fotoğrafları gördükten sonra kapadokya'ya gidesin gelmemişti...

O zaman şöyle düşünebiliriz. Benim yüzümden sen bundan sonraki foto çekimlerinizde daha dikkatli bi çekim yapacaksınız.

Kapadokya gibi yerleri sevmediğiniz içinde zaten gidesiniz gelmemiş oluyor yani bu belli bişeydi zaten.

Ayrıca ben kendimi övmedim asla ha şu durumdan sonra beni ne kadar anladığının da bi önemi yok. Yarın biri paylaşsa ona da yazacağım. Yaklaşık 1 yıl kadar sonra benim bakış açımdan çekmiş olduklarına bi bak demek istediğimi o zaman net bi şekilde anlayacaksın...

Beni ne kadar yanlış anladığınız tekrardan önemi yok. Bunu ben yazmasam sıradan resimlerle devam edeceksiniz işte sorun bu :)

Bi ayrı konu da ben kendimi tekrardan diyorum övmüyorum :) yani şu üç kuruşluk dünyada size kendimi iyi fotoğrafçı olarak tanıtsam ne, tanıtmasam ne mesele sizin burdan kıllık kapmanız değil, yeni çekimlerde resme odaklanmanızdı...