wmaraci reklam
lidertakipci

MyBB ücretli forum işlemleri

7 Mesajlar 943 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Medet Medet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba WMARACİ kullanıcıları, MyBBTurkey yönetimi olarak artık MyBB forum sistemi kurmak isteyenler ve kuranlar için ücretli özel destek verme kararı aldık.

[color=#336633]Ücretli özel destek için yapılabilecek işlemler;[/color]

[color=#993333]1)[/color] Sınırsız Hosting + Domain (alan adı) + MyBB kurulum toplam [color=#336633]70[/color]
[color=#993333]2)[/color] MyBB Google SEO kurulumu + META tag (etiket) + Tema optimizasyontoplam [color=#336633]10[/color]
[color=#993333]3)[/color] MyBB Tema düzenleme (editleme) yapılacak işleme göre toplam [color=#336633]5[/color] ₺ ile [color=#336633]20[/color] ₺ arasında değişir.
[color=#993333]4)[/color]MyBB sıfırdan Özel tema yapımı yapılacak temaya göre toplam [color=#336633]10[/color] ₺ ile [color=#336633]120[/color] ₺ arasında değişir.
[color=#993333]5)[/color] MyBB Eklenti kurulumu + Temaya göre ayarlama - düzenleme toplam [color=#336633]5[/color]

Veresiye yoktur ve ödeme [color=#3366ff]PayPal[/color] ile yapılabilir, özel durumlara göre değişir.

Haftanın her günü, saati yani 7/24 hizmet verebiliriz.

Bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. En fazla 24 saat içerinde geri dönüş yapılacaktır.

İlgi ve alakanız için teşekkür eder MyBBTurkey yönetimi olarak iyi forumlar dileriz.

MyBBTurkey.Com » MyBB Türkiye Platformu
wmaraci
reklam

guven5 guven5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek bilgisayar teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
durumun acil o yuzden verilen linke basvuru yapilmiştir.

blonde-lovers.com kaliteli makalelerinizi ucretsiz yayinlayin.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

guven5 adlı üyeden alıntı

durumun acil o yuzden verilen linke basvuru yapilmiştir.

Geri dönüş yapıldı.

• Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
bir adet iş verildi ve hakkıyla teslim alındı... kısmensorunlu bir işti biraz uğraştırdım... hakkını helal etsin işini temiz ve sorunsuz yapıyor

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

bir adet iş verildi ve hakkıyla teslim alındı... kısmensorunlu bir işti biraz uğraştırdım... hakkını helal etsin işini temiz ve sorunsuz yapıyor

Helal olsun Güven bey. Teşekkür ederim.

• Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Malesef bu arkadaş işe başladı ama devamını getirmedi, yaptığı tek şey slq yedeği yüklemek oldu sonrasındag gerekli teknik desteği vermedi ve benide sürekli oyalayıp salladı, sürekli söz verdi ama işi tamamlamadı ve beni 4-5 gün oyaladı, sürekli meşgulüm modu, valla bende para ödedim meşgul olacak adam iş yapmasın. Son verdiği sözden sonra baktımki oyalıyor ve asla işi tamamlamayacak başka biri buldum 30 dakiakada her sonu düzeltti, o gün bu gündürde hiç selenmedi.

Sonuçta ücretiyle başka birini buldum, yaptığım en büyük hata karşımdakine güvenip parayı peşin ödemek oldu, ben gözü kara biriyim ama asla itibar ve prestij kaybetmeyi göze alamam, iş yaptıracaklara benim bu durumum herkese ders olsun ve peşin ödeme yapmasın ve mümkünse referansı olan sağlam birinden hizmet alsın. Yani bu insanlar karşındakine verdiği sözü tutmayıp neyi amaçlıyor, ücretini alıp bir işi bitirmek bu kadarmı zor.

Güzel ülkemizde hizmet sektörünün geri kalmışlığından yakınır dururuz, defolu mal, hizmet ve ürünler, eh bu firma sahipleride Mars'tan geliyor, bu toplumun içinden insanlar.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Malesef bu arkadaş işe başladı ama devamını getirmedi, yaptığı tek şey slq yedeği yüklemek oldu sonrasındag gerekli teknik desteği vermedi ve benide sürekli oyalayıp salladı, sürekli söz verdi ama işi tamamlamadı ve beni 4-5 gün oyaladı, sürekli meşgulüm modu, valla bende para ödedim meşgul olacak adam iş yapmasın. Son verdiği sözden sonra baktımki oyalıyor ve asla işi tamamlamayacak başka biri buldum 30 dakiakada her sonu düzeltti, o gün bu gündürde hiç selenmedi.

Sonuçta ücretiyle başka birini buldum, yaptığım en büyük hata karşımdakine güvenip parayı peşin ödemek oldu, ben gözü kara biriyim ama asla itibar ve prestij kaybetmeyi göze alamam, iş yaptıracaklara benim bu durumum herkese ders olsun ve peşin ödeme yapmasın ve mümkünse referansı olan sağlam birinden hizmet alsın. Yani bu insanlar karşındakine verdiği sözü tutmayıp neyi amaçlıyor, ücretini alıp bir işi bitirmek bu kadarmı zor.

Güzel ülkemizde hizmet sektörünün geri kalmışlığından yakınır dururuz, defolu mal, hizmet ve ürünler, eh bu firma sahipleride Mars'tan geliyor, bu toplumun içinden insanlar.

Cenazemiz olduğu için memlekete gittim ve doğal olarak giremedim. Siz benden ilk başta forumdaki hataları düzeltmemi istediniz, ben hataları düzelttim FTP dosyalarınızı ayarladım ve sizin karıştırdığınız dosyaları tekrar yükleyip düzgün SQL yediğinizi yükledim. Sizin verdiğiniz paranın karşılığını ben verdim sonrada sitenizde hatalar olduğunu söylediniz ama bu hatalar benim yaptıklarımdan kaynaklanan ve forum işlevini bozan hatalar değildi. Sizden zaman istedim çünkü iş yapacam durumda değildim. Size boş olduğumda ücretsiz olarak yapacağımı söyledim. Size skype ile yaptığım son mesaj "Aksam hallediyoruz‏" olmuştur ama siz geri dönüş yapmadınız bende tekrar üstelemedim.

İşi bitirdiğimin de kanıtıdır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al