Arkadaşlar az önce 0212 709 94 14 numaralı telefondan arandım.Arayan bayan istanbul medical park hastanesinden aradığını ve türkiye geneli yapılan çekilişte 1 adet galaxy s4 cep telefonu kazandığımı ve 1 yıllık sağlık sigortası ve özel hastaneden yararlanma fırsatı kazandığımı söyledi.Ben direk olarak hediyemi adresime gönderin başka birşey istemiyorum diyince başladı saymaya vay efendim şu referansla numaranızı aldık şöyle oldu böyle oldu bir defaya mahsus 279lira ödemeli hediye galaxy s4 cep telefonunuzu gönderiyoruz.Kargonuzu size en yakın ptt şubesinden alabilirsiniz dedi bende ana bacı küfür edip kapattım.

Arkadaşlar bu bir **************lık adrese değil pttden teslim aldırtıyorlar ve kutu içeriğine bakılmıyor.Kutudan ne çıkacağıda malum ya çakma telefon yada boş bir kutu.

Ben bu sahtekarlıkları daha önceden bu tür bi yazıda okumuştum dolayısıyla kandırılmadım ve **************ların yüzünü güldürmedim.Şimdi bende bu olayı burada paylaşıyorumki kimse zarar görmesin okuyanda hayır duasını eksik etmesin.

Gelelim verilen cezaya ben polise gitmek yerine medical parka gidip müdürleriyle görüşüp başımdan geçen olayı anlatacağım ve numarayı bildireceğim ve işin güzel tarafı daha telefona yeni görüşmeleri kaydedici program indirmiştim ve ses kaydıda elimde mevcut.Bunu arayan bayana söylemiştim ve sövüp kapatmıştım.Medical park avukatları sanırım bu işe bir el atarlar çünkü daha öncede bu hastanede staj yapmıştım ve çok prestijli bir hastane itibarlarını böyle lekeletmek istemezler.