wmaraci reklam

FB Sayfa Adıyla Gönderi Beğenme

3 Mesajlar 3.580 Okunma
wmaraci reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Dünya'da en çok kullanıcısı bulunan ve sosyal medya denildiğinde çoğumuzun aklına ilk gelen Facebook, beğenilerle ilgili yeni bir değişikliği hizmete soktu. Artık yöneticisi olduğunuz Facebook hayran sayfasının ismiyle de paylaşımları beğenebilecek ve yorumlayabileceksiniz.

Takip ettiğiniz kişiler, üyesi olduğunuz gruplar ve arkadaşlarınız bu uygulamanın dışında. Yalnızca hayran sayfaları için geçerli olan bu uygulamada, yorum yapacağınız ya da beğeneceğiniz zaman, ilgili sayfanın paylaştığı içeriğin altındaki "Beğen Yorum Yap Paylaş" butonlarının ilerisinde beliren simgeyi tıklayıp hangi isimle eylemi gerçekleştireceğinizi belirlemeniz yeterli.

Söz konusu simgeyi tıkladığınızda karşınıza ilk çıkacak olan kişisel hesabınızın profil görseli ve isminiz. Eğer bir şey seçmezseniz bu isimle eylemenizi gerçekleştireceksiniz. Onun altında ise yönettiğiniz sayfaların profil görselleri ile isimleri yer alıyor. İsterseniz, onlardan birini seçerek yorum yapabilir veya beğenebilirsiniz.

Sayfanızın farklı kişilere ulaşması için ideal bir yol olabilir; ancak diğer yandan istenmeyen davranışlarında önünü açabilir. Sayfa reklamları bunların başında geliyor. Bunun dışında, yönettiğiniz sayfayı, hedef kitlenize ulaştırmak için de iyi bir uygulama.

Alıntı: Facebook Sayfa Yöneticileri İçin Yeni Beğeni Düzenlemesi

wmaraci
reklam

Vetch Vetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 22 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Pardon ama bu yeni bir şey mi?

Yani ben uzun bir zamandır Facebook sayfamın ismiyle hem kendi sayfamın, hemde diğer sayfaların gönderilerini beğenip yorumlayabiliyordum.

- Vetch

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

Vetch adlı üyeden alıntı

Pardon ama bu yeni bir şey mi?

Yani ben uzun bir zamandır Facebook sayfamın ismiyle hem kendi sayfamın, hemde diğer sayfaların gönderilerini beğenip yorumlayabiliyordum.

Merhaba,
Eğer öyleyse durumu moderatöre bildirip sildireyim. Yalnız bana bugün uyarı çıktı. Kendime ait olmayan bir sayfaya girip gönderiyi beğeneceğim zaman ek kutu açılıp yazdı. Yani herhangi bir sayfayı beğenirken değil de, o sayfada paylaşılan bir şeyi beğenirken veya yorum yazarken?..

not: Bu değil, eğer belirttiğiniz oysa.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al