Merhaba Arkadaşlar aranızdan birinin web sayfasının alt sayfalarından herhangi birini 15 dakikada Enaz 5 sıra atlatacağım...

Katılmak isteyen Arkadaşdan beklediğim Sitenin Ftp yada Admin kontrol paneline ulaşabilmesi,sıra atlatacağım sayfasını benim söylediğim şekilde düzenlemesi, googlenin sunduğu analitick,webmaster tools,ve google plus u kullanıyor olması gereklidir.

İlgilenen arkadaşlar yukarıdaki şartları yerine getiriyorsa özelden web sitesini yazsın.Sadece 1 kişiye yapılacaktır bu...Belki seoyu anlarsınız diye açıyorum konuyu :)

Arkadaşlar Çalışma Mantığımız Şu şekilde ilerleyecek-Yukarıdaki gerekli olanları yerine getirebilen sitesi en az 1 aylık olan-ve sitesinde içerik olan herkez olabilir.....

Teamwear la bilgisayarına bağlanıp değişiklikleri birlikde yapacağız sonrasında umarım sıra yükselecek :D

Şuan Başlıyoruz çalışmaya...Site Kadirhoca.com Kelimemiz türkiyede gerçekleşen büyük depremler.Suanki wmaracı sıra numarsı 43dür

Kdrucn Arkadaşımız kobay olarak katılmak istedi kadirhoca.com web sayfasının alt sayfalarından birini belirledim Anahtar kelime bazlı seo yapılacak...Müsait olduğunda arkadaşımız işlem tamamlanıp takribi en geç 20 dakika içinde sonlanacak :)..

Arkadaş müsait olduğunda alt sayfası ve anahtar kelimesi sıra bulucudan bakılıp sonrasında 20 dk sonrasnda tekrar sıra bulucadan bakılıp sonuç görülecektir.ALLAH yardımcısı olsun

Site kadir hoca anahtar kelime türkiyede gerçekleşen büyük depremler.şuanki sırası wmaracı da 43 Arkadaşlar

Teknik bir hata yaşandığından dolayı işlem gerçekleştirilememiştir :))

Site 4 Sıra atlamış arkadaşlar vatana millete hayırlı olsun :D