BASocial adlı üyeden alıntı

Düşüncenize sonsuz saygım var hocam :) Ancak bu projeler kimseye umut vermiyor google artık kalıplaştı bence ?

neden acaba burada sunulan önyargılar olabilir mi?

Serhanas adlı üyeden alıntı

Zavallılar yayın hayatına başlamadan öldüler. Arama motorunda lider her zaman Google bundan ötesi yok.

Zavallı. helal olsun ne diyeyim devam edin avrupa sevdasına.Türkiye'yi çok geliştirir emin olun google'a destek vermeniz !!Belki desteklerinizle böyle bir arama motoru sitesi yayına başlar buda ülke gelişimine katkıda bulunulur(Kurumsal firmaların verdiği vergilerle)aynı yorumları bazı fiyat karşılaştırm sitelerinede yapmışlardı(site ve konuyu bulamadım)yine vasat bir site doğuyor diye (site 2ay sonra kendini belli edince yorum yapanları merak ediyordum ama bulamadım)

linkci adlı üyeden alıntı

Belki sahibi benim. Sizin yorumlarınızdan sonra kapattım nerden bilebilirsiniz yani? :)

bu durum böyle herkes kendini üst seviye uzman sanır yorum yapar benim kafama takılan bu ülke ne zaman bu durumdan kurtulup kendi içinde gelişen projelere destek verecek bu yüzden kaç kişi başlamadan bitiriyor sırf burada komik sandıkları saçma sapan yorumardan emeği bilmezler ama kendi sitesine bir yorum yap aslan kesilirler

Ek Olarak:

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Dünya'nın en iyi arama motoruna da sahip olsak, bizler yine de sahip çıkmayız.

helal olsun doğru bir yorum
:D