Webmaster ve developer arkadaşlara özel bir arama motoru geliştiriyorum. Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum bir kaç hafta içinde bitirmeyi planlıyorum. okul harçlığımdan biriktirdiğim biraz param var onunlada sunucu kiralayacağım

Projenin amacı

*Yalnızca programlama dilleri,script,source yazılım,tasarım örnekleri gibi Geliştiricilere yardımı olacak şeyler bulunacak.
*Eklenen her link otomatik backlink alır,ayriyetten kendi sitenizde paylaşmış olduğunuz ders gibi makaleleri sitemizin blog kısmına ekleyerek de backlink kazanabilirsiniz.(kaynak vererek)
*Arama sonuçları her hafta güncellenir. 7gün içinde en fazla tıklanan sonuçlar ilk sayfaya yerleşir ertesi hafta sonuçlar sıfırlanır ve tekrar başlar.
*içeriğe özel reklam sistemi,editörlerimiz tarafından seçilen tamamen ücretsiz reklamlar sayesinde Tanınma fırsatı yakalayabilirsiniz.
*siteler editörler tarafından özenle seçilir sadece onay alan url adresleri index alır.

22.10.2014

*Beğeni sistemi aktif
*siteler aldıkları beğeniye göre sıralanacaklar.
*Reklam ağı üzerinde çalışmalara başlandı.

23.10.2014
*Reklam sistemi hemen hemen tamamlandı. Reklamlar aranan anahtar kelimeye göre göre gösterilir!

DEMO