wmaraci reklam
lidertakipci

Blogum'un Temasını Değiştirdim Yorumlarınız?

23 Mesajlar 3.678 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ByAbDuL ByAbDuL Giresun Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 67 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Benden olsun :)
zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Tema çok hoş, sanırım paylaşmazsınız bu halini :/
zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

Samsunweb Samsunweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
temanız çok güzel, adsense alamamanızın sebebi gerçekten tema mıdır? Yoksa siz mi öyle düşünüyorsunuz.
zekuda

kişi bu mesajı beğendi.

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

teşekkürler hocam kullanıcam (:

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Tema çok hoş, sanırım paylaşmazsınız bu halini :/

smartnew teması default hocam. Paylaşırım sorun değil

Samsunweb adlı üyeden alıntı

temanız çok güzel, adsense alamamanızın sebebi gerçekten tema mıdır? Yoksa siz mi öyle düşünüyorsunuz.

Bilmiyorum hocam.. Temadan kaynaklı olduğunu düşündüm değiştirdim bakalım ne cevap gelicek bu sefer.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
daha önce ban yediniz mi? daha önce farklı bir web sitesi üzerinden adsense başvurunuz olmuşmuydu? önceden reddedilen başvurularınız aynı isimler ve aynı site üzerindenmiydi? başvuru yaptığınız sitenin veya sitelerin içerikleri nedir? kopya içerik var mı? sitenizde yinelenen başlıklar ve yinelenen açıklama sorunu var mı? içeriklerde spam gibi görülecek aynı kelime vurguları var mı? siteniz yeni mi? domaininizin sizden önce sahibi var mıydı? sizden önceki sahibi yüzünden bir şekilde ban yemiş olabilir mi? sitenin içerik sayısı ve index sayısı google'a güven verebilecek kapasitede mi?

birçok neden var. ben tema yüzünden adsense verilmeyen hiç duymadım. belki vardır ben duymadım.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

daha önce ban yediniz mi? daha önce farklı bir web sitesi üzerinden adsense başvurunuz olmuşmuydu? önceden reddedilen başvurularınız aynı isimler ve aynı site üzerindenmiydi? başvuru yaptığınız sitenin veya sitelerin içerikleri nedir? kopya içerik var mı? sitenizde yinelenen başlıklar ve yinelenen açıklama sorunu var mı? içeriklerde spam gibi görülecek aynı kelime vurguları var mı? siteniz yeni mi? domaininizin sizden önce sahibi var mıydı? sizden önceki sahibi yüzünden bir şekilde ban yemiş olabilir mi? sitenin içerik sayısı ve index sayısı google'a güven verebilecek kapasitede mi?

birçok neden var. ben tema yüzünden adsense verilmeyen hiç duymadım. belki vardır ben duymadım.

ban yediğini sanmıyorum farklı bir gmail hesabıyla başvuru yaptım
http://wmaraci.com/forum/1099443-mesaj10.html
ilgili linke tıklarsanız adsensenin yolladığı cevap geçen hafta, ilginiz için teşekkürler. adsense kabul etmezse sinirden blogu kapatıcam artık 250+ tekil hiti var min günlük.

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
mailde sorunun içerikten kaynaklandığı, içeriğinizin kopya içerik olduğundan bahsediyor(benzersiz ve alakalı içerik)

yaptıkları önerilerde de orjinal içeriğinizin az, kopya olan içeriğin fazla olduğunu söylemeye çalışmışlar. tema ile ilgili sayfa içlerinde gezinmenin kolaylaştırılması için bir öneri verilmiş.

asıl sorun içerik. temanızı düzeltmeniz tek başına işe yaramayacak gibi görünüyor, kopya içeriklerinizi kaldırın yada kendinizce yorumlayıp düzenleme yapmanız ve bundan sonrakileri orjinal yani özgün girmeniz faydanıza olacaktır. google yönetimsel araçlardan da indexlenen içeriklerinizin yinelenen başlık ve açıklama raporlarına bakıp düzeltme yoluna gidebilirsiniz.

hedefiniz adsense alıp para kazanmaksa sabırlı olup kararlılıkla çalışmalarınızı sürdürmek olmalı, istediğiniz parayı kazanmanız belki 1-2 yılı bulacaktır ama sağlam, istikrarlı ve düzenli para kazanma periyodu sizi mutlu edecektir.

doğru yapılan özgün içerik+seo+backlink çalışmaları ile büyük paralar kazanmak hayal değil.

size başarılar dilerim.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

mailde sorunun içerikten kaynaklandığı, içeriğinizin kopya içerik olduğundan bahsediyor(benzersiz ve alakalı içerik)

yaptıkları önerilerde de orjinal içeriğinizin az, kopya olan içeriğin fazla olduğunu söylemeye çalışmışlar. tema ile ilgili sayfa içlerinde gezinmenin kolaylaştırılması için bir öneri verilmiş.

asıl sorun içerik. temanızı düzeltmeniz tek başına işe yaramayacak gibi görünüyor, kopya içeriklerinizi kaldırın yada kendinizce yorumlayıp düzenleme yapmanız ve bundan sonrakileri orjinal yani özgün girmeniz faydanıza olacaktır. google yönetimsel araçlardan da indexlenen içeriklerinizin yinelenen başlık ve açıklama raporlarına bakıp düzeltme yoluna gidebilirsiniz.

hedefiniz adsense alıp para kazanmaksa sabırlı olup kararlılıkla çalışmalarınızı sürdürmek olmalı, istediğiniz parayı kazanmanız belki 1-2 yılı bulacaktır ama sağlam, istikrarlı ve düzenli para kazanma periyodu sizi mutlu edecektir.

doğru yapılan özgün içerik+seo+backlink çalışmaları ile büyük paralar kazanmak hayal değil.

size başarılar dilerim.

750 Tane Script var sitede toplasan 50 tane kopya içerik vardır diğerleri özgün zaten 600+ tekil hit görmüş site kopya içerik olsa bu kadar hit beklenemez ki zaten türkiyede script sitesi konusunda adını duyurmuş bir blog. İsterseniz size arama sorgularını atayım google webmaster'deki :) Toplam 300 k Sayfa gösterimi var :) + sadece bugün 3 k ya yakın sayfa gösterimi almış 2k+ çoğul hit var.

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
şöyle bir göz gezdirdim, 10'a yakın makalenize baktım, içeriklerinizin içi dolu değil standart google'ın istediği kriterleri taşımıyor(makale en az 300 kelimeden oluşacak vs vs. gibi) içinde açıklama olan yazıyı google'a yapıştırdım mayıs ayında başka sitenin aynı açıklamaları kullandığını gördüm(sizden önce)

sitenizin indexlenmesi ve ziyaretçi gelmesi sitenizde kopya içerik ve yetersiz makale türü olmadığı anlamına gelmiyor. zaten yolladıkları mailde sürekli içerikten bahsetmişler içerik yapının reklamlar için hedef kitle oluşturacak niteliği olmadığını söylüyor.

sizin yerinizde olsam konuya ağırlık veririm, resmi koy+indirme linkini ekle bırak yerine gerekiyorsa o scriptin kurulumunu kendin yap hem videosunu çek hemde resimlerle anlatımını yap, 300-600 kelime ilede kendi anlatım yazılarını yaz. söylediklerim biraz yorucu ve zaman alan şeyler ancak başarının sırrı bu.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

şöyle bir göz gezdirdim, 10'a yakın makalenize baktım, içeriklerinizin içi dolu değil standart google'ın istediği kriterleri taşımıyor(makale en az 300 kelimeden oluşacak vs vs. gibi) içinde açıklama olan yazıyı google'a yapıştırdım mayıs ayında başka sitenin aynı açıklamaları kullandığını gördüm(sizden önce)

sitenizin indexlenmesi ve ziyaretçi gelmesi sitenizde kopya içerik ve yetersiz makale türü olmadığı anlamına gelmiyor. zaten yolladıkları mailde sürekli içerikten bahsetmişler içerik yapının reklamlar için hedef kitle oluşturacak niteliği olmadığını söylüyor.

sizin yerinizde olsam konuya ağırlık veririm, resmi koy+indirme linkini ekle bırak yerine gerekiyorsa o scriptin kurulumunu kendin yap hem videosunu çek hemde resimlerle anlatımını yap, 300-600 kelime ilede kendi anlatım yazılarını yaz. söylediklerim biraz yorucu ve zaman alan şeyler ancak başarının sırrı bu.

Üniversitedeyim hocam + bilgisayarım yok bunları yapmak şuan için imkansız... Kabul edilmezsede artık yapacak birşey yok zaten internette çoğu site benden alıntı yapıyor. Rar Şifrelerinden belli eriniyorlar :). 5-6 makaleyle sitelerine reklam alan adamlar var google bahane üretiyor :D sevmiyor beni

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al