Php adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır mp3 scripti yazan biri olarak telif konusunda muzdarip olan hatta siteleri kapanan müşterilerim oldu... muyaptan şunu kaldır bunu kaldır uyarılarına tek tek yetişilemeyeceği için bir sistem geliştirdim...

Youtube telif işine şöyle bir çözüm getirdi dışarda yayınlanmasını istemediğin içeriğe embed ile paylasmaya izin verme seceneği koydu... bunu secersen sadece youtube da izlenir...

Yaptığım sistemde telif haklı yani embed ile paylaşılması yasak olan içerikleri arama sonuclarında göstertmiyorum. Ayrıca sisteme daha önce normaş olarak eklenmiş daha sonra telif hakkı var diye embed e kapanmış olan içerikleri de otomatik olarak sildirtiyorum... bu sayede ne linkler bosa düşüyor ne de telifli içerik barındırıyorum.. dolayısı ile kimse sitenizi kapatamıyor...

Bkz. http://hit.im , www.xliva.com

Evet hocam siz bu konuda zaten aşmışsınız saygımız sonsuz. İlanınızıda gördüm. Android uygulamayı alacağım. Ancak yeni nişan yaptım. Şuan para ayıramıyorum. İlanınız sık kullanılanlarda ekli para ayarlar ayarlamaz iletişime geçeceğim (: