freelance iş ilanları

SEO Dünyası İstanbul'daydı

8 Mesajlar 1.476 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dokuz Dokuz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)
Hafta sonu düzenlenen SEOzone etkinliği, arama motorları optimizasyonu dünyasının nabzını tuttu. ShiftDelete.Net ekibi olay yerinden merak edilenlere ışık tuttu.

SEOZEO tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen SEOzone etkinliği, dünyanın dört bir yanından arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanlarını bir araya getirdi. 25 Ekim Cumartesi günü düzenlenen SEOzone, SEO ve inbound marketing alanlarında yetkin isimleri konuşmacı olarak ağırladı.

Serdar Kuzuloğlu, Google İrlanda Arama Kalitesi Uzmanı Murat Yatağan, LinkResearchTools'un Kurucusu Christoph Cemper, yazar ve analitik danışmanı Annie Cushing, Inbound Pazarlama Danışmanı ve yazar Mike King, Internasyonel SEO danışmanı ve yazar Aleyda Solis, PointBlankSEO kurucusu ve yazar Jon Cooper ve SEOZEO'nun kurucusu Yiğit Konur'un konuşmacı olarak sahneye çıktığı etkinlikte ShiftDelete.Net kameraları da kayıttaydı:

Kaynak: http://shiftdelete.net/seo-dunyasi-istanbuldaydi-55652

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
sormuşlar mı pagerank olacakmıymış?
içerde neler konuşulmuş önemli olarak

Ek Olarak: bir de bu yiğit daha kaç yaşındaki seoyu yalayıp yutmuş?
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

sormuşlar mı pagerank olacakmıymış?
içerde neler konuşulmuş önemli olarak

Ek Olarak: bir de bu yiğit daha kaç yaşındaki seoyu yalayıp yutmuş?

Butun sorularina bu link cevap bulabilirsin.
http://romanadamitainfo.wordpress.com/2014/10/25/seozone-2014-etkinligi-boylece-sona-erdi/

Ek Olarak: Yigit konur hakkinda: http://seozeo.com/team/yigitkonur

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Hiç gerek yok.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 4, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Çok mutluyum, çok sevinçliyim. Çünkü artık kimsenin seo'yu anlamasına gerek kalmadı. Sanırım röportaj toplantıdan önce yapılmış çünkü, daha önceki sağolsun arkadaşın notlarını okuduğumda seo yerine özgün olun notunu gördüm. Bu nedenle seo'yu bitirdiği için Google'a teşekkür e-postası göndermeyi planlıyorum. Allah razı olsun bu Google'dan. Ben 1993 veya 1995 yılında web tasarımı bıraktığımda seo denilen zımbırtı böyle değildi. Fakat dediğim gibi arkadaş hala toplantıdan önce, firmalar yeni seoya alışıyorlar filan diyor. Allah bize tek bir tane bile seocunun kalmadığı günleri gösterir inşallah. Fakat o notlardan bir de bir şey dikkatimi çekti. Her geçen gün internet ile ilgili yeni bir kelime bulunuyor. Bence bunlar da bulunmamalı. Bence seo gidip bir ağaca çaput bağlamaktan farksız.

Yalnız şuna bittim: (Sorulan soru üzerine) Etkinliğin vermek istediği mesaj, seozeo burda ve sektörün lideri gerçekten sektörün lideri aslında, dürüst olmak gerekirse şimdi (buraya kadar ne söylüyor, sonra ne?) sana burada çok daha farklı şeyler işte sektöre yön veriyoruz demek filan isterdim. (Sonra toparlama gayretleri) Tabii ki bunlar yan faydalar ama her şeyden önce seozyonun biz varız deme yetkinliği e aynı zamanda sektörden, yurt dışından..... bla bla bla Olmamış, adapte olamamış arkadaşımız. Allah yardımcısı olsun. Bana kalırsa, kendisine bir web sitesi kursun şimdiden çünkü yakında seo meo zeo teo filan kalmayacak. (Bana göre)

Benimle ilgisi yok ama sabanci holding ve fox tv referanslari arasinda oldugunu biliyorum o yuzden baska site acmasina gerek yok.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

drumpoll drumpoll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 38, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Çok mutluyum, çok sevinçliyim. Çünkü artık kimsenin seo'yu anlamasına gerek kalmadı. Sanırım röportaj toplantıdan önce yapılmış çünkü, daha önceki sağolsun arkadaşın notlarını okuduğumda seo yerine özgün olun notunu gördüm. Bu nedenle seo'yu bitirdiği için Google'a teşekkür e-postası göndermeyi planlıyorum. Allah razı olsun bu Google'dan. Ben 1993 veya 1995 yılında web tasarımı bıraktığımda seo denilen zımbırtı böyle değildi. Fakat dediğim gibi arkadaş hala toplantıdan önce, firmalar yeni seoya alışıyorlar filan diyor. Allah bize tek bir tane bile seocunun kalmadığı günleri gösterir inşallah. Fakat o notlardan bir de bir şey dikkatimi çekti. Her geçen gün internet ile ilgili yeni bir kelime bulunuyor. Bence bunlar da bulunmamalı. Bence seo gidip bir ağaca çaput bağlamaktan farksız.

Yalnız şuna bittim: (Sorulan soru üzerine) Etkinliğin vermek istediği mesaj, seozeo burda ve sektörün lideri gerçekten sektörün lideri aslında, dürüst olmak gerekirse şimdi (buraya kadar ne söylüyor, sonra ne?) sana burada çok daha farklı şeyler işte sektöre yön veriyoruz demek filan isterdim. (Sektöre yön veremeyen lider olur mu? Sonra toparlama gayretleri) Tabii ki bunlar yan faydalar ama her şeyden önce seozyonun biz varız deme yetkinliği e aynı zamanda sektörden, yurt dışından..... bla bla bla Olmamış, adapte olamamış arkadaşımız. Allah yardımcısı olsun. Bana kalırsa, kendisine bir web sitesi kursun şimdiden çünkü yakında seo meo zeo teo filan kalmayacak. (Bana göre)

sen cümle kurmayı öğrendiğin zaman, yiğit konur da belki seo' yu bırakır. :)

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Herkes işine baksın.

Durgun sular derin akar.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Ne saçmalanmış bu konuda ya. Gereksiz tripler yargılar cümleler... Sağolun notlar için hocam yakında okuyacağım gitmek nasip olmadı.
Dokuz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al