wmaraci reklam

Blog Teması Tasarımım Ve Görüşleriniz..

7 Mesajlar 722 Okunma
wmaraci reklam

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Merhabalar arkadaşlar. Bir süre önce başladığım blog tasarımımı nihayetinde bitirmiş bulunmaktayım. Ben işimde profosyonel biri değilim. Yorum yaparken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum. Şimdilik sadece anasayfayı çizdim. Duruma göre iç sayfa çizimi yapabilirim.

RESİM KALDIRILMIŞTIR.

Her türlü olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bekliyorum. Yorumlarıız benim sonraki tasarımlarım için etki edecek.

wmaraci
reklam

netline netline WebDetay.Com Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 7, (%100)
Footer hariç geri kalanı beğenmedim ama footer gerçekten güzel olmuş. Tema da biraz renksiz duruyor

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

netline adlı üyeden alıntı

Footer hariç geri kalanı beğenmedim ama footer gerçekten güzel olmuş. Tema da biraz renksiz duruyor

Yorumunuz için teşekkür ederim. Rengarenk temaları sevmediğim için pek fazla renk kullanmak istemedim. Konu başlıklarında da görsel kullanmadığım için biraz cansız durdu. Konu görselleri eklenirse tema daha güzel hale gelecektir.

netline netline WebDetay.Com Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 7, (%100)
Ben de pek renkli temayı sevmem ama bu da epey renksiz olmuş dediğiniz gibi konulara resimleri ekleyip iyi bir hal alınırsa kullanılabilir. Mümkünse bir de resimleri eklenmiş halini görmek isteriz..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

netline adlı üyeden alıntı

Ben de pek renkli temayı sevmem ama bu da epey renksiz olmuş dediğiniz gibi konulara resimleri ekleyip iyi bir hal alınırsa kullanılabilir. Mümkünse bir de resimleri eklenmiş halini görmek isteriz..

Hatalarımı ve değiştirmem gereken yerleri not alıp bir sonraki düzenlememde uygulayacağım.

Ek Olarak: Yok mu başka yorum?

gorkemyavuz gorkemyavuz Web Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekatronik Teknikeri
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 5 / 33
  • Ticaret 5, (%100)
Taslak olarak güzel. Yorumları okudum ancak aynı fikirde değilim. Tasarım renksiz olduğu için kötü durmuyor resim yerleri boş olduğu için kötü duruyor. Güzel resimler ekleyerek tasarımı daha iyi bir hale getirebilirsin. Ekstra olarak konuların bittiği yer ile footer arası mesafeyi azaltırsan baya iyi olabilir. :)

© GörkemYAVUZ.COM | Mekatronik Teknikeri | 2015-2018

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

gorkemyavuz adlı üyeden alıntı

Taslak olarak güzel. Yorumları okudum ancak aynı fikirde değilim. Tasarım renksiz olduğu için kötü durmuyor resim yerleri boş olduğu için kötü duruyor. Güzel resimler ekleyerek tasarımı daha iyi bir hale getirebilirsin. Ekstra olarak konuların bittiği yer ile footer arası mesafeyi azaltırsan baya iyi olabilir. :)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Footer ile konuların bittiği yeri bilerek boş bıraktım. Çünkü oraya farklı şeyler eklemeyi düşünüyorum. Footer'ın üstüne yatay bir son yorumlanan konular slideri eklemeyi düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al