wmaraci reklam

adsense hesabımdaki 118 tl yi alabilirmiyim?

12 Mesajlar 3.499 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FOMOCO FOMOCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Nakliyat
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 184 / 76
  • Ticaret 1, (%100)

RhomaNtiC adlı üyeden alıntı

Başka bir hesap nosu girebilirsin, o zaman da o hesapa ufak bir para yatmasını bekleyeceksin. o parayı adsense panelinden dogrulayacaksın. Böylece yeni girdiğin hesap varsayılan hesabın olacak. Ama 118 TL'yi alamazsın. 200 TL'den aşağısını hesap kapamadan alamazsın, ki hesabını da kapatmanı pek mantıklı bulmuyorum. Arkadaşın dediği gibi adsense hesabı mumla aranıyor artık almak kolay degil. Sen elindekini heba etme bence 200'e tamamla paşa paşa al paranı.

bilgi için teşekkürler hocam

dediğim gibi netten 2-3 yıl gibi uzak kalınca para hesapta durmaktansa kullanayım demiştim :)

şuan halen kendi internetim yok inşaAllah birgün internetim olursa bu parayı tamamlar çekerim inşaAllah :cool:
RhomaNtiC

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Samsunweb Samsunweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

FOMOCO adlı üyeden alıntı

dediğiniz aslında hem mantıklı hemde etik birşey değil :)

ama merak ettiğim olay bu hasabımla daha önce para aldım...
aldığım hesap silinmiş ve ben buna farklı bir hesap girip ödeme eşiği de 118 tl yapıp alabilirmiyim?

Aslında adsense gibi zor alınan veya alınamayan bir hesabı kapatmak mantıklı değil, kaldı ki adsense politikalarına ters olduğu için etik bir durum olmadığını söyleyebiliriz.

Ama kendimizi şu şekilde kandırabiliriz, hiç haketmediği halde adsense hesabı kapatılmış, veya hakettiği halde adsense hesabı alamayanlar var, onlar açısından faydalı olabilir. Benimki bu açıdan bakılarak oluşmuş bir fikirdi.

ben adwords hesabı açtım ve hiç kullanmadım, 1 kere bile kullanmadım, hesap içine girip işlem bile yapmadım ama birgün kullanmak istedim ama hesabımın politikalara ters bir şekilde kullanıldığı için süresiz askıya alındığı mesajını gördüm. 50 tane mail attım 1 tek açıklama gelmedi. şimdi ben reklam vermek için başka birinin hesabını kullanırsam etik dışı mı hareket ederim adını koyamıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al