wmaraci reklam
lidertakipci

Engelli Gönül Hareketi İçin

13 Mesajlar 1.122 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar,
Konu aydınlansın diye tek bir mesaj yazacağım.
Birincisi siteyi yeni kurduk, sadece kopyala yapıştır yapılan bir sitede değil incelerseniz gerçekten emek verildiğini göreceksiniz.
Doğru yeni üye oldum. Ama bu hemen sahtekar damgası vurmanızı gerektirmez. Şu an linç ediyorsunuz
Evet amacımız engellilere destek vermek bilgilendirmek para kazabilirsek te bağışlamak resmi bir kuruluşta değiliz tamamen gönüllü olarak kurulmuş bir site
Bu arada bende engelliyim ama lütfen artık üstüme gelmeyin
Gerçekten sahtekar denmesi beni çok üzdü

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

elaiepek34 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar,
Konu aydınlansın diye tek bir mesaj yazacağım.
Birincisi siteyi yeni kurduk, sadece kopyala yapıştır yapılan bir sitede değil incelerseniz gerçekten emek verildiğini göreceksiniz.
Doğru yeni üye oldum. Ama bu hemen sahtekar damgası vurmanızı gerektirmez. Şu an linç ediyorsunuz
Evet amacımız engellilere destek vermek bilgilendirmek para kazabilirsek te bağışlamak resmi bir kuruluşta değiliz tamamen gönüllü olarak kurulmuş bir site
Bu arada bende engelliyim ama lütfen artık üstüme gelmeyin
Gerçekten sahtekar denmesi beni çok üzdü

neden sorularım cevaplanmadan direk acitasyona geçiliyor ?

forumdan yardım istediyseniz bana bu yardımı hakettiğiniz gösterin
inceledim ve yazdım yazdıklarımında sonuna kadar arkasındayım bu forumun engelli kardeşlerimizle alakası yok
heleki sizde bir engelliyseniz bir engelli gözüyle yapılan site olmadığı apaçık belli

heleki reklam kısmına laf bile etmiyorum
yardım yapacaksan koskoca engelliler federasyonu var google reklamı koyacağına onu koyda bu federasyonu tanıt engelli vatandaşlara

linç edende yok karalayanda madem yardım istiyorsan yardımı hakettiğiniz sitenizde gösterin
yeni siteysenizde hiç bir yerde faaliyet yardım yapmadıysanız önce bu yardımları yapın desteğinizi gösterin sitenizde sonra zaten bize gerek kalmadan devamı gelir

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
sorulara cevap vereyim. Duygu sömürüsü yapmak değil niyetim ama direk paraları cukka yapacaksınız demek kibarlık mı ?
site kurulalı 12 gün gibi bir süre oldu. İleride görme engelliler için sesli haberler ve duyma özürlüler için işaret dili gösterimleri yapmayı hedefliyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al