Merhaba arkadaşlar .. bir forum sitesi yöneticileri

XXX programının Full versiyonunu dosya yükleme sitelerinden birine yükleyip forumda yayınlarsa wareze girmektedir.Bunı yanlış mı biliyorum?

Şimdi XX programının Full versiynunu koyarak Bir yasal uyarıda bulunursa örneğin

Sitede bulunan linklerin tamamı kopya olup, site ve host sahibiyle ilişkisi bulunmamaktadır. Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır ve site bünyesinde hiçbir dosya bulunmamaktadır. Dosyaları bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır. Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi, şahıs veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. Sitemizi kullanan üyelerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

bir warez sitesinde bunu gördüm.. Bu şekilde tamamen yasal sorumlukultan kurtulup suç işlememiş mi oluyor ?

Anlamadım nedir bu mesele? Bu şekilde uyarı yapan birine dava açılamaz mı ceza verilemez mi ?