Hakkımda; Ben 17 yaşında Balıkesir'de doğan ve Balıkesir de yaşayan öğrenci bir kardeşinizim. Aslında kendi projelerimi gerçekleştirip çalışmak istiyordum fakat 18 yaşında olmadığım için adsense alıp kazanç sağlamam mümkün olmuyor. Bir de seo açısından tanıtım yazısı falan gider sağlayamadığım için proje fazla ileri gidemiyor bu yüzden tek başıma proje geliştiremiyorum.

Yapabileceğim işler;Kitap okumayı sevdiğim için makale yazmaya başladım ve yaklaşık 2 yıl önce makale yazmaya başladım. Makale yazmadan önce konuyu 30 dakika boyunca araştırıp sonra sakin bir kafayla okuyor ve konu hakkında bilgi sahibi oluyorum. Böylece konu hakkında kolayca makale yazabiliyorum. Makale içinde keywordsları da okuyucuları sıkmadan geçirebilirim. Ayrıca yazdığım yazılarımda saçma sapan kelimeler geçirmiyorum. Makale işine ek olarak SEO bilgim de var profesyonel diyemem fakat sitenin kelimesinde ilk sayfaya girmesi için bilgim yeterli diye düşünüyorum. Grafik konusunda ise amatör ve profesyonel ortasında bir yerdeyim diyebilirim. Adsense konusunda da tecrübe sahibim daha önce başka forumlarda ücret karşılığı sitelere adsense alıyordum ve şimdiye kadar 50 site içerisinden 3 ünde alamadım. Yani başarı oranım oldukça yüksek olmakla beraber yukarıda bahsettiğim işleri belirli bir ücret karşılığında yapabilirim. Ücreti konuşarak anlaşabiliriz.