wmaraci reklam
lidertakipci

Film Sitesi İçin 1 Yıllık 50.000 TL Tutarında Seo?

62 Mesajlar 5.707 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

elegan adlı üyeden alıntı

sizin gibi düşünürsek hiç bir şeyin garantisi yok tabiki.

Var var, legal işler yaparsanız var.

Şöyle ki Digiturk tarafından gönderilen bir ihtarnamede aynen kopyalıyorum:

İlgili adreste yer alan video görüntüleri ve izlenme sayıları Anti FRAUD ekibimiz tarafından tespit edilmiş ve kayıt altına alınmıştır.
Yukarıda yer alan yasal yaptırım ve cezaların yanı sıra Şirketimizin uğradığı zararın tazmini için ilgili videoların izlenme sayısı adedince ilgili yayını izlemek için gereken abobe bedeli tutarı çarpımı kadar tazminat davası açılacaktır.
Siteniz ekibimiz tarafından sürekli takip edilmekte olup bundan sonra telif haklarımızı ihlal eden bir içerik eklendiğinde uyarı yapılmaksızın site yöneticileri hakkınızda ceza davası ve ayrıca siteniz hakkında Eirşimin Engellenmesi için suç duyurusunda bulunulacaktır.

Yaşınız genç bırakın bu işleri, illegalden uzak durun. Oyun aynı fiyata iyi yerlere gelir bunlara yönelin.

wmaraci
reklam

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Var var, legal işler yaparsanız var.

Şöyle ki Digiturk tarafından gönderilen bir ihtarnamede aynen kopyalıyorum:

Yaşınız genç bırakın bu işleri, illegalden uzak durun. Oyun aynı fiyata iyi yerlere gelir bunlara yönelin.

peki size soruyorum 2006 dan bu yana yayında olan filmifullizle.com hiçmi karşılaşmadı böyle ihtarlar ile?

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Al kardeş, muhakkak al. Zaten kararını vermişsin sen. Al gitsin.

Sizde bırakın delikanlıyı, alsın. Biraz da seo sektörü kazansın. Ne olmuş yani?
BrutalStar FilmleriTV riko

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

peki size soruyorum 2006 dan bu yana yayında olan filmifullizle.com hiçmi karşılaşmadı böyle ihtarlar ile?

Herkesin verdiği örnek sabit ancak karşılaşan ve kapatılan film siteleri biliyorum. O site konusunda farklı durumlar olabilir. Eğer hitiniz artarsa sizle uğraşmaya başlarlar. filmizle.com.tr alan adı erişime engellenmiştir. Keza direkizle.com'da öyle. Bu kapanmadıysa bana da bir şey olmaz mantığı sizi ilerde zor durumda bırakır, burası Türkiye. Biliyorsunuz yasalar herkes için adil bir şekilde işlemiyor.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Aslanım ne garantisinden bahsediyosun Dizimag biliyosun dimi kapandı adamların sunucu başka ülkelerde idi noldu evini basıp kelepçelediler bu işler sakat iş söyliyim.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Herkesin verdiği örnek sabit ancak karşılaşan ve kapatılan film siteleri biliyorum. O site konusunda farklı durumlar olabilir. Eğer hitiniz artarsa sizle uğraşmaya başlarlar. filmizle.com.tr alan adı erişime engellenmiştir. Keza direkizle.com'da öyle. Bu kapanmadıysa bana da bir şey olmaz mantığı sizi ilerde zor durumda bırakır, burası Türkiye. Biliyorsunuz yasalar herkes için adil bir şekilde işlemiyor.

yasaların herkes için adil bir şekilde işlemediği konusunda haklısınız, zaten direk filmifullizle.com kapanmadı diyip girişecek değiliz bu işe. Gidip diğer ilgili siteler neden kapandı onlarıda araştıracağız.

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Her foruma sizin gibi arkadaşlar lazım hocam, konularınzıa baktımda girmediğiniz sektör yapmadığınız beyin fırtınası, tartışmadığınız konu kalmamış.

Konuya gelirsek, 50 Bin lirayı 3 tane adsense gelirli site alıp arkanıza yaslanın, film sitesi gibi çirkef bir alanda rekabete girmeyip telif hakları, upload ve seo işleriyle uğraşıp zaman kaybetmeden gelir etmiş olursunuz.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Her foruma sizin gibi arkadaşlar lazım hocam, konularınzıa baktımda girmediğiniz sektör yapmadığınız beyin fırtınası, tartışmadığınız konu kalmamış.

Konuya gelirsek, 50 Bin lirayı 3 tane adsense gelirli site alıp arkanıza yaslanın, film sitesi gibi çirkef bir alanda rekabete girmeyip telif hakları, upload ve seo işleriyle uğraşıp zaman kaybetmeden gelir etmiş olursunuz.

aynen öyle ben biraz girişken bir insanım :) e ticaret ile zatan uğraşmaktayım kendi işim olmasada, farklı bir kaç blog açtım, wordpress ile ilgilendim,
e photoshop filan bu devirde herkesin bilmesi gereken şeyler, eskidende orta halli bir film sitemiz vardı ortağım ile durum böyle ve yaşımda 18 olunca her türlü işe girişebilme imkanınız oluyor:)

adsense gelirli sitelere gelince bence onlarla da uğraşmak gerek, hem onların film siteleri gibi stabil ve 10 milyon gibi hitler göreceğini sanmam.

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

aynen öyle ben biraz girişken bir insanım :) e ticaret ile zatan uğraşmaktayım kendi işim olmasada, farklı bir kaç blog açtım, wordpress ile ilgilendim,
e photoshop filan bu devirde herkesin bilmesi gereken şeyler, eskidende orta halli bir film sitemiz vardı ortağım ile durum böyle ve yaşımda 18 olunca her türlü işe girişebilme imkanınız oluyor:)

adsense gelirli sitelere gelince bence onlarla da uğraşmak gerek, hem onların film siteleri gibi stabil ve 10 milyon gibi hitler göreceğini sanmam.

Ne kadar film sitesi yönettiniz bilmiyorum ama illegal her işten uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır, Türkiye'de ki en büyük film site sahipleriyle iletişim kurmuşluğum oldu x firmasında reklam yöneticisi olarak çalışırken fakat tek gördüğüm şey çirkef rekabetin olduğu bir sektördü. + Olarak tecrübesizlik ile birlikte tüm emekleriniz boşa gidebilir, telif hakları vs. çok büyük sorunlar, zamanında film sitesi yönetmişliğimde var illegali yanlış gördüğüm için satışını yapıp daha da o alanla ilgilenmedim. Dediğim gibi yasal olmayan bir işe 50 Bin tl yatırmak ziyandan başka birşey değil.

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
@isousluer nerdesin senin konulardan açmışlar :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al