Hangi siteler cabuk hitlenir

18 Mesajlar 2.991 Okunma
smmexpress

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
en iyi güncel konularlar hitlenirsiniz.
güncel olmayan konulardan en az 10 tane vardır örneğin teknolojiden örnek vereyim samsung s3 siz ilk bu tel ile makale yazarsanız hit almanız seosuz imkansız
siz gidip samsung a3 5 7 ile ilgili makale yazarsanız giren çıkan mutlaka olucaktır. bu her konuda öledir yanlışım varsa düzeltim bende düzeltmiş olayım

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Sitede kullandiginiz tema hangisi hocam ? :)

Kastettiğiniz Kirazmevsimibolumizle.com ise o artık bende değil. Yeni sahibinde ama temayı merak ediyorsanız, Maxmag temasıdır. Bunun 2 çeşidi var biri Wordpress alt yapılı biri de Blogger alt yapılı. :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

Simurg adlı üyeden alıntı

en iyi güncel konularlar hitlenirsiniz.
güncel olmayan konulardan en az 10 tane vardır örneğin teknolojiden örnek vereyim samsung s3 siz ilk bu tel ile makale yazarsanız hit almanız seosuz imkansız
siz gidip samsung a3 5 7 ile ilgili makale yazarsanız giren çıkan mutlaka olucaktır. bu her konuda öledir yanlışım varsa düzeltim bende düzeltmiş olayım

yorumunuz icin tesekkurler nasil bir site kurmam gerektigini sekan hocam sayesinde anladim :)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Kastettiğiniz Kirazmevsimibolumizle.com ise o artık bende değil. Yeni sahibinde ama temayı merak ediyorsanız, Maxmag temasıdır. Bunun 2 çeşidi var biri Wordpress alt yapılı biri de Blogger alt yapılı. :)

cok tesekkur ederim hocam bence en mantiklisi sizin yaptiginiz gibi guzel bir domain ile dizi fan siteleri 1 ayda ucar :)

erdemozcan erdemozcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 4, (%100)
Dizi sitelerine telif gelmiyor mu hocam. Adsense dizi sitelerini nasil kabul ediyor
Bunu merak ediyorum gercekten.

wmaraci
wmaraci

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

erdemozcan adlı üyeden alıntı

Dizi sitelerine telif gelmiyor mu hocam. Adsense dizi sitelerini nasil kabul ediyor
Bunu merak ediyorum gercekten.

Dizi sitesi degil hocam siz yanlis anlamissiniz dizi fan sitesi yani dizi hakkinda yazilar yazilan sitelerden bahsediyoruz :)

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam malum en cabuk hitlenen site sektoru de ikinci olarak dediginiz gibi film dizi sektoru film ile ilgilendim bi ayda bir k sonraki aylarda 3k gorup sabitlenmistim gunu gunune filminizi atip özgün aciklama girerseniz ucar hitleriniz

Kişisel Blog: www.onurr.org

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
XXX dizi sitesi maximum hitlenir. Ama aynı oranda dizi biterse maximum hit kaybıda ancak bu sitelerde görülebilir :)

ersal ersal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sevgili arkadaşlar, kişisel tecrübelerime dayanarak şunu ifade etmeliyim evet serkan arkadaşımın dediği çoğunlukta doğru dur. Dizi fan siteleri çabuk hitlenir ancak keyword domain olma şartı ve herkezden önce açmak şartı ile özgün yazılar girilirse mümkün, ancak günümüz de artık güçlü haber , video siteleri var bunlar google aramaların da herkezin üzerine çıkabiliyor. Sıralama da üstte çıkamadıktan sonra bir anlamı olmuyor. Ancak şunu ciddi şekilde belirtmek isterim site açmak istiyorsanız içerik olarak müzik ve şarkı sözleri üzerine olabilir. Fakat kesinlikle blogger dan açmayın,Ücretli domain ,hosting ve keyword domain kullanın ve özgün yazınız ayrıca kesinlikle wordpress alt yapı kullanın. Blogger ile açtığım yaklaşık 3 yıldır aktif olan ve son 1 aydır hergün ortalama 5 yayın girdiğim bloğum yerlerde sürünüyor. Blog'ta seo ayarları yapılmış, Self linkleme ye kadar kontrolden geçmiş ve bütün yapılandırma ayarlarıda incelenmiş olduğu halde Blogger alt yapısı olduğu için bir yere gelemedi.Şunuda önemle belirteyim bloger'dan açmış olduğum 10 adet siteden hiçbiri bir yere gelmedi.Ancak 2 yıl önce wordpress alt yapısı ile açtığım bir yarışma proğramı'nın sitesi sayesinde aylık 700 tl gibi rakamlar elde ettim. Tavsiyem blogger kullanmayın derim. Bu arada yasakmı bilmiyorum ama 3 yıldır uğraştığım blogger alt yapılı müzik sitesini merak edenler için BURAYA tıklayabilirsiniz.Saygılar sunarım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al