freelance iş ilanları

Projem hakkında Yorum ve Önerileriniz

12 Mesajlar 1.343 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

weblly weblly WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler aklımda baattin ve cezmikaloriferi harmanlayıp bir hayali karakter oluşturmak var.

Karakterin özellikleri sosyalmedyayı sürekli takip eden bir ev hanımı olucak ve beğendiği video caps vs vs kendi sayfasında ve sitesinde yayınlıyacak.Arasıra baattin gibi bulut içinde öneriler vericek.

Yapmayı planladıklarım;
1)Özgün bir karikatür çizdirilcek.
2)Karakteri tanıtan bir video yapılacak.

Aklıma takılanlar nasıl bir reklam politikası izlemeliyim?
cezmikalorifer tarzlı mizahi tema ve ya script bulamadım bildiğiniz varsa paylaşırmısınız ?
Adsense bana sıkıntı çıkarır mı ?
Ne kadar bir bütçe ayırmalıyım ?

wmaraci
reklam

gunlukekonomi gunlukekonomi www.gunlukekonomi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 8, (%100)
bence üzerine düşerseniz tutabilir. Ama çok iyi espriler lazım.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
+10.000 bayılman şart bilinmek istiyorsan

• Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

gunluk ekonomi adlı üyeden alıntı

bence üzerine düşerseniz tutabilir. Ama çok iyi espriler lazım.

Espri bol bizdede 4 arkadaş evde kalıyoruz malzeme çıkıyor sürekli ama sadece espri yapsam millet siteye girmez faceten filan bakar geçer diye düşünüyorum siteye nasıl bağlıyabilirim üyeleri ?

Ek Olarak:

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

+10.000 bayılman şart bilinmek istiyorsan

Baya maliyetli imiş nereye ne gider mesela 10.000 tl den ?

wmaraci
wmaraci

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
bir kere organik bir facebook sayfası lazım 500bin kadar olmazsa işine yaramaz ki adamların 1 milyon olduğu halde iş yapmıyor. ,Senin 1 milyon üyeli facebook sayfası alman lazım ve buna ayrıyetten de kendi ismindeki sayfayıda 1 milyona yakın begenş kazandırman lazım. Bunları yapınca sosyal ağlarda biliniyorsun sayılmaz yinede. Bunun sana maliyeti olacaktır. Buda 5,6 bini bulur.Sonra site açıcaksan eğer ona harcarsn birazda . Bunları yapmazsan bilinmen çok çok zor

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Her zaman söylerim bir işi parayı düşünerek değil hobi olarak yaparsan kazanırsın , para odaklı düşündüğün sürece bocalarsın ve saçmalarsın kazanacağını düşünürken kaybedersin.
Patlayacağı var ise 60 kişili facebook sayfanda bile bir anda patlarsın ;) , patlamayacağı yok ise milyonluk sayfa nafile şunuda eklemek isterim bu tarz saçmalıklar insanları sıkmış durumda artık pek bir popüleritesi yok halen talep gösterenler ise çocuk grubu düşüncelerim bu şekilde başarılar.

• Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Her zaman söylerim bir işi parayı düşünerek değil hobi olarak yaparsan kazanırsın , para odaklı düşündüğün sürece bocalarsın ve saçmalarsın kazanacağını düşünürken kaybedersin.
Patlayacağı var ise 60 kişili facebook sayfanda bile bir anda patlarsın ;) , patlamayacağı yok ise milyonluk sayfa nafile şunuda eklemek isterim bu tarz saçmalıklar insanları sıkmış durumda artık pek bir popüleritesi yok halen talep gösterenler ise çocuk grubu düşüncelerim bu şekilde başarılar.

Hem para hem hobi olarak düşünüyorum.Para benim için teşvik olması lazim çevremden o kadar para veriyorsun bu işlere bişi geçmiyor eline gibi yorumlar alırsam canımı çok sıkarım :(

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

weblly adlı üyeden alıntı

Hem para hem hobi olarak düşünüyorum.Para benim için teşvik olması lazim çevremden o kadar para veriyorsun bu işlere bişi geçmiyor eline gibi yorumlar alırsam canımı çok sıkarım :(

Emeksiz yemek hiç bir zaman olmaz örnek veriyorum bir işe giriyorsun 1 ay çalıştıktan sonra maaşını paranı alabiliyorsun kararlı bir şekilde başlamak lazım öncelikle gerisi zaten sen kararlı oldukça gelir , bıkar usanırsan gelmez. Ekibinin sağlam ve seni yarı yolda bırakmayacak olması önemlidir. Facebook sayfan elbette olsun ama öncelikle web siteni kur derim. Şunuda eklemek isterim Google adsense görsel çoğunluğa değil text çoğunluğuna daha kolay reklam yayıncılığı veriyor bilgin olsun. Google adsense reklamı almakta bu projen ile zorlanabilirsin.

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Forumu takip eden birisiyim. Aslında başlıktan çok yazılanlar dikkatimi çekti.
Öğretmen adayıyım. Hem çalışıyorum hem de KPSS' ye hazırlanıyorum. İdealist biriyim. İnsanlara ve öncelikle öğrencilere faydalı olmak istiyorum
Bunun için kar amacı gütmeyen bir site hazırlamak ve insanlara, öğrencilere ulaşmak istedim.
Çok hit alan bir sitem yok, az bile sayılır. Tabii ki çok ziyaret edilen bir site olmayı herkes ister.
Ama KPSS hazırlıkları ve aynı zamanda iş ve ev hayatı nedeniyle, güncel tutmaya çalışsam da siteye çok zaman ayıramıyorum.
Ama zamanla bunun düzeleceğine inanıyorum. Sabrediyorum

Not:Umarım bu yorumlarım için konu sahibi kızmaz. Tabii ki herkesin düşüncesine saygım var.
YazTurkiye weblly

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

serdar01 adlı üyeden alıntı

Forumu takip eden birisiyim. Aslında başlıktan çok yazılanlar dikkatimi çekti.
Öğretmen adayıyım. Hem çalışıyorum hem de KPSS' ye hazırlanıyorum. İdealist biriyim. İnsanlara ve öncelikle öğrencilere faydalı olmak istiyorum
Bunun için kar amacı gütmeyen bir site hazırlamak ve insanlara, öğrencilere ulaşmak istedim.
Çok hit alan bir sitem yok, az bile sayılır. Tabii ki çok ziyaret edilen bir site olmayı herkes ister.
Ama KPSS hazırlıkları ve aynı zamanda iş ve ev hayatı nedeniyle, güncel tutmaya çalışsam da siteye çok zaman ayıramıyorum.
Ama zamanla bunun düzeleceğine inanıyorum. Sabrediyorum

Not:Umarım bu yorumlarım için konu sahibi kızmaz. Tabii ki herkesin düşüncesine saygım var.

Düşüncelerimi ve anlatmak istediklerimi , yaşadıklarınız ve yaptıklarınızla harika özetlemişsiniz tam olarak söylemek istediğim buydu ve çok iyi bir örnek oldunuz.

Teşekkürler.
serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al