wmaraci reklam
lidertakipci

Aylık 150.000 ziyaret alan sitenin Adsense kazancı ne olur?

17 Mesajlar 6.820 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
adsenseten şaşma derim ama kullanıcıları sonuçta siz teşvik etmemenize rağmen adsense sorun çıkarabiliyor her ne kadar parayı hak etmiş olsanız da sanki bilerik insanlara tıklatmışsınız gibi bir iz bırakabiliyor

wmaraci
reklam

gunlukekonomi gunlukekonomi www.gunlukekonomi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 8, (%100)
Sosyal medyadan aşırı akış olursa adsense sıkıntı yapıyor sanırım ama dengeli olursa önemsemiyor
Burda bir arkadaş var Twitter'dan epeyce hit çekiyor. Ona bir sorun @bilgiji idi sanırım adı

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

gunluk ekonomi adlı üyeden alıntı

Sosyal medyadan aşırı akış olursa adsense sıkıntı yapıyor sanırım ama dengeli olursa önemsemiyor
Burda bir arkadaş var Twitter'dan epeyce hit çekiyor. Ona bir sorun @bilgiji idi sanırım adı

Denge derken bi o kadar da twitterdan mi giris saglamam gerekiyor yoksa arama mototlarindan mi girisin artmasi gerekiyor? Dedigim gibi sayfa alti yildir var ve3milyon uyesi var. Dogru paylasimlarla ziyaretcileri sitede tutabilecegime inaniyorum. Suan sitenin ortalama ziyaret suresi 05:58, hemen çıkma oranı %1, yeni ziyaretci %86.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

gunlukekonomi gunlukekonomi www.gunlukekonomi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 8, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

Denge derken bi o kadar da twitterdan mi giris saglamam gerekiyor yoksa arama mototlarindan mi girisin artmasi gerekiyor? Dedigim gibi sayfa alti yildir var ve3milyon uyesi var. Dogru paylasimlarla ziyaretcileri sitede tutabilecegime inaniyorum. Suan sitenin ortalama ziyaret suresi 05:58, hemen çıkma oranı %1, yeni ziyaretci %86.

Sanırım google organik arama ziyaretcisi ile sosyal medyanin dengede olmasina önem veriyor.

100 gogil ise 100~150 sosyal hesaplar istiyor.

Ama tamamen sallıyor da olabilirim.

Ben iceriksiz bir bloga twiterdan iki yuz kisi cektim bes dakika sonra hesap banlandi
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

wcarpediemw wcarpediemw WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bende 1-2 haftadır facebook gruplardan hit alıyorum, günlük gelir 10 tl civarı. Henüz bir problem çıkmadı. Konuyu okuyunca korktum biraz :) takipteyim , bir problem olursa bilgilendirirm
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

ULKEAJANS ULKEAJANS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 4, (%100)
iyi bir mobil sayfan olursa ayda 10.000 lira işten bile değil
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Ziyaretçi sitede kalırsa yani hemen çıkmazsa adsense de problem olmaz. Onun dışında 5k ziyaretçiden günlük 50tl civarı gelir elde edilebilir.

hocam ziyaretçileri gayet doğal bir yöntemle çekeceğim için sayfada kalacaklarından şüphem yok. Ayrıca her yazının altına eklediğim "facebook social comments" her defasında 3-5 tane alacaktır. belki bunun da etkisi olur diye düşündüm. google "ziyaretçi bot olsaydı yorum yapmazdı" gibisinden algılayabilir belki :)

ortalama ziyaret süresi 05:58, hemen çıkma oranı %1, yeni ziyaretçi oranı %90, google gösterim sayısı 2.677, google tıklama sayısı 125...

sonuç olarak sitede yapacağım ufak çaplı bir düzenlemeden sonra adsense reklamları ve bu trafiği sağlayacağım. Banlanma-Banlanmama durumunu yine bu başlığın altında belirteceğim... Yardımcı olan herkese teşekkürler..

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al