SonicMaster adlı üyeden alıntı

tabikide girin demeye calısıyorum böyle böyle belki kendiniz veri merkezi olacaksınız ? Sadece bi kaç saniyalik hayaller ötesinde

Anlıyorum teşekkürler, o halde sormam gereken kritik bir soru doğuyor siz bu işle uğraşıyor musunuz ve eğer hayaller birkaç saniye ötede ise neden başlamıyorsunuz?

Ek Olarak:

ErçinÇağlar adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Kısa bir süre önce işinde başarılı bir ekip ile çalışmaya başladım. Fakat yaklaşık 1 ay 10 gün falan devam ettirebildik. Nedeni; amaçsız çoluk-çocuk kendini hacker zanneden lamerlar. Bu işe başlayacaksanız güvenlik seviyeniz iyi sayılabilecek derecede olmalıdır.

Ek olarak yalnızca hosting ile yeteri kadar maddi durum sağlayamazsınız. Oyun sunucusu, bayi hosting, kiralık sunucu satışı da yapmanız gerekecektir. Bunun için de güçlü ve deneyimli bir teknik desteğe ihtiyacınız olacaktır.

Söyleceklerim bu kadar yine de yapacam diyorsanız ve oyun sunucusu satışı yapmayı düşünürseniz; size 1 oyun hakkında yardım sağlayabilirim.

Yorumunuz için teşekkürler, şuanda araştırma aşamasındayız ancak oyun için birşey yapmayı düşünmüyoruz.