wmaraci reklam
lidertakipci

İsimtescilde domain sorunu

18 Mesajlar 2.033 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Sanırım yeni uzantılardan birini kullandın veya gen.tr alan adı kayıt ettirdin. Bu tür kayıtlarda biraz bekleme olabiliyor.

wmaraci
reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Mesai saatleri dışında ödemeyi geçeceklerini zannetmiyorum. Muhasebeye dekontun ulaşması ve sizin de bunun öncesinde ödeme bildirimi yapmış olmanız gerekiyor.

✂------------------------

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)
Bazen sıkıntılar oluyor .Destek bildirimde bulundun isen 2-3 saat içinde dönüş yaparlar. Ödemen geçerli şekilde gerçekleşmiş muhtemelen. Gönlün rahat olsun.

Elbet birgün...

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Hocam İsimtescil Tescilli Türkiye Devlerinden :)

Kanıtlanmış birşey bu firmadan sakat birşey çıkmaz. Bir karışıklık olmuştur.
erdinc18209

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

erdinc18209 erdinc18209 www.erdincyildirim.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 170 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
ben geçen yıl kayıt oldum ve kayıt olduğum an aradılar ne konuda yardımcı olabiliz diye sonra yardımcı oldular

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bu konu ile ilgili bende az önce bir arkadaşıma banka havalesi ile domain almaya çalıştım heryeri doldurdum iş bankasını seçtim fakat biz kendi hesap bilgilerimizi falan yeni biz kendimize ait hiçbirşey yazmadık fakat şöyle bişey çıktı
Resimdeki gibi MUHASEBE ONAY BEKLİYOR ibaresi çıktı benim bişey yapmama gerek varmı lütfen bilenler yardım etsin bir cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Ek Olarak: Arkadaşlar buna benzer bir olay az önce başıma geldi bir arkadaşa Banka havalesi ile domain alacaktım Gerekli yerleri doldurdum aşağıdaki resimdeki gibi Muhasebe onay bekliyor ifadesi ile karşılaştım
Acaba onlar önce onay mı verecekler sonrada biz işlemlerimi yapıcaz bilgisi olan arkadaşlardan cevaplar bekliyorum teşekkürler

Gizliyara Gizliyara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Aşçı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

fnkproduksiyon adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum bu konu ile ilgili bende az önce bir arkadaşıma banka havalesi ile domain almaya çalıştım heryeri doldurdum iş bankasını seçtim fakat biz kendi hesap bilgilerimizi falan yeni biz kendimize ait hiçbirşey yazmadık fakat şöyle bişey çıktı
Resimdeki gibi MUHASEBE ONAY BEKLİYOR ibaresi çıktı benim bişey yapmama gerek varmı lütfen bilenler yardım etsin bir cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Ek Olarak: Arkadaşlar buna benzer bir olay az önce başıma geldi bir arkadaşa Banka havalesi ile domain alacaktım Gerekli yerleri doldurdum aşağıdaki resimdeki gibi Muhasebe onay bekliyor ifadesi ile karşılaştım
Acaba onlar önce onay mı verecekler sonrada biz işlemlerimi yapıcaz bilgisi olan arkadaşlardan cevaplar bekliyorum teşekkürler

birşey yapmanıza gerek yok sabaha kadar domainiz aktif olur isimtescilde bir sıkıntı çıkmaz 15 tane domainim var isimtescilde ;)

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

Gizliyara adlı üyeden alıntı

birşey yapmanıza gerek yok sabaha kadar domainiz aktif olur isimtescilde bir sıkıntı çıkmaz 15 tane domainim var isimtescilde ;)

Kardeş sorun sıkıntı çıkması değil demek istediğim şu biz henüz bir ödeme yapmadık yani arkadaşımın banka bilgilerini falan girmedik bu işlemleri daha sonra mı yapıcaz orasını anlamadım ben

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al