[QUOTE=lvntoztrk1905;1115433]Merhabalar madem tavsiyeden gidiyoruz. seonet, internetten para kazanma kelimesinde 4 ay önceki gibi ilk sayfaya gelmeye çabalıyorum ama olmuyor. Benim site için tavsiyen nedir?

Hocam
1. Bu kırmızı alandaki link alakasız bir yere yönlendirilmiş durumda.
2. Yadığın konu www.siteadin.com/internetten para kazanma şeklinde durmalı bunu kategori ismi yada sayfa olmalı. Kategori altında durmamalı.
3. internetten para kazanma sayfanın H1 etiket ile başlamalı H2 ve H3 etiket ile başlık desteklemelisin
4. Aynı isim ile özgün
www.siteadin.com/internetten para kazanma ipuçları
www.siteadin.com/internetten para kazanma tiyoları
www.siteadin.com/internetten para kazanma takdikleri adları ve benzeri sayfalar yaparak dediğim kriterleri uygulamalısın
5. Sayfa ismin ile konu başlığı konu ortası ve konu sonunda uzantın ile aynı birebir cümle kullanmalısın
6. Sayfanın kendi içerisinde yazına birebir uyan cümleye uzantına link vermelisin
7. Etiket kullanmalısın internetten para kazanma muhakkak geçmeli
8. Diğer ilave sayfalarından bu sayfana link vermelisin.
9. Muhakkak title, anahtar kelime ve açıklamanda bu kelime harfiyyen geçmeli
9. Anasayfandan Footer veya header den H1 çıkışlı birebir bu kelime sayfana yönlenmeli.
10. Alabiliyor isen site konu içerikleri uyan bir kaç siteden tanıtım yazısı ile desteklenmeli.
11. Sosyal medyadan linklerini gönder bir yerlerde link'in olmalı
Birde şunu düşün ve karar ver. " Ben Google olsam bu kelime için bu siteyi tavsiye eder miyim?" Bu en önemlisi.!