wmaraci reklam
lidertakipci

Düşünürsen Başarırsın. | Seo doğru kullanılır ise 1. sayfaya çıkartır.

25 Mesajlar 2.926 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
web sitesini pm alabilirmiyim hocam

wmaraci
reklam

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hocam her sattığım ürün birinci sırada bazıları hem 1 hemde 2 ve 3 sıralarda yer alıyordu backlink almaya başladık sonuç şu an sadece 1 kelime 1. sayfada oda zar zor aldıklarımızı sildik site içi optimasyon yaptık h1 tagları ve site içi backlinkler aldık kendimize ait aynı kategoride olan sitelerimizden backlinkler alarak 1 anahtar kelimemizi zar zor birinci sayfaya taşıya bildik.

bu günden sonra paravan bloglarda dahil backlink almıyorum .

Backlink faydasını görürsün ama doğru şekilde doğru sitelerden alırsanız. Bu backlik artık sayemizde adını değiştirdi makale içi,tanıtım yazısı oldu. Sonuç olarak adı link. Alınacak link sitenizin genel olarak hitap ettiği anahtar kelime içeriği göz önüne alınarak seo kriterlerine uygun bir metin hazırlanıp sitenize uyan veya sitenize yakın içerik taşıyan sitelerden alınmalıdır. Kendi sitenizden daha üst seviyede bir siteden bu içeriği alabilir iseniz çok fayda sağlayacaktır.
Size tavsiyem: Anahtar kelimeniz için bu çalışmayı yapacaksanız, bir anahtar kelimede üste çıkmak için değil mevcut sıralama seviyesi yükselen veya yükselmiş anahtar kelimelerinizi korumak için kullanın. Hemen herkesin yaptığı hatalardan birtanesi savaşırken öndeki düşmanı gözetlemesi arkadaki düşmanı unutmasıdır. Geriden gelen diğer siteler sağlam olmayan çalışmalarınız yüzünden sizi alt ederse bu sefer siz; Aaaa güncelleme, aaa penguen, aaaa dalgalanma diyerek avunursunuz. Bazı çok bilen seo adını lekeleyen arkadaşlarımız bunları fırsat olarak kullanıp yanlış yollara sürüklemektedir. Önce vatanı koruyun sonra vatan'a toprak almaya çalışın.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
google da aranınca ilk sıralarda çıkan sayfaları nereden sorguluyorsunuz hocam? benim de ihtiyacım var.

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

bjlkl adlı üyeden alıntı

google da aranınca ilk sıralarda çıkan sayfaları nereden sorguluyorsunuz hocam? benim de ihtiyacım var.

Kastınız bu sanırım
http://wmaraci.com/sira-bulucu

wmaraci
wmaraci

jooule jooule WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Emekli model
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba , bir haftadir siralamarda yukarlari cikmaya calisiyorum fakat olmuyor. Hangi anahtar kelimeleri denediysem sonuc alamadim. 1-100 arasinda 97 e zor girdim.

Acaba nerede hata yapiyorum?

http://www.kesifteyim.com/

gezi blog,seyahat rehberi,tatil tavsiye,avrupa gezi,asya seyahat,dünya turu,seyahat,gezi rehberi,yurtdışı gezi,kültür gezisi,avrupa turu,asya turu,kültür turu,seyahat notları, gezi notları, yurtdışı blog, avrupa gezi blog, tayland blog

anahtar kelimeler ise bunlardan olusturdum.

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)
başarılı olduğunuzu görüyorum seoda fakat sitem çok genel bi site hangi kelimeye yönelik çalışma yaptırmalıyım ? Birde etiket sayılarım yüksek çünkü yazı çok uzun yazıyoruz içinde geçtiği için bu konuda düşünceniz nedir. www.daktiloo.com

site 10 günlük olmadı dağa alexa da hızlı düşüş var. günlük 15-20 googledan geliyorlar

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

jooule adlı üyeden alıntı

Merhaba , bir haftadir siralamarda yukarlari cikmaya calisiyorum fakat olmuyor. Hangi anahtar kelimeleri denediysem sonuc alamadim. 1-100 arasinda 97 e zor girdim.

Acaba nerede hata yapiyorum?

http://www.kesifteyim.com/

gezi blog,seyahat rehberi,tatil tavsiye,avrupa gezi,asya seyahat,dünya turu,seyahat,gezi rehberi,yurtdışı gezi,kültür gezisi,avrupa turu,asya turu,kültür turu,seyahat notları, gezi notları, yurtdışı blog, avrupa gezi blog, tayland blog

anahtar kelimeler ise bunlardan olusturdum.

Hocam alınmayın ama dost acı söyler; Bu site bu hali ile 97. sıraya iyi gelmiş oturun şükredin. Sitenizin yukarıdaki anahtar kelime çalışması yerine içerik çalışmaları ile zenginleştirin. Anahtar kelimeleriniz tek haneli sitenize uyan anahtar kelimeleriniz 3-4 haneli olmalı bu haldeyken.
Örnek : Bangkok yazınızı bu şekilde yazmayın Bangkok gezi tavsiyelerim yapın başlığı. Anahtar kelimeniz "bangkok gezi tavsiyeleri" olsun.

jooule jooule WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Emekli model
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

SeoNet adlı üyeden alıntı

Hocam alınmayın ama dost acı söyler; Bu site bu hali ile 97. sıraya iyi gelmiş oturun şükredin. Sitenizin yukarıdaki anahtar kelime çalışması yerine içerik çalışmaları ile zenginleştirin. Anahtar kelimeleriniz tek haneli sitenize uyan anahtar kelimeleriniz 3-4 haneli olmalı bu haldeyken.
Örnek : Bangkok yazınızı bu şekilde yazmayın Bangkok gezi tavsiyelerim yapın başlığı. Anahtar kelimeniz "bangkok gezi tavsiyeleri" olsun.

Yok neden alinayim, sonucta yaptigim ve bildigim bir is degildi hayatimda ilk sitemi sagdan soldan birseyler topluyarak okuyarak yapmaya calistim.
o yüzden sizin gibi isi bilen insanlarin tavsiyelerine ihtiyacim var :)
SeoNet

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

başarılı olduğunuzu görüyorum seoda fakat sitem çok genel bi site hangi kelimeye yönelik çalışma yaptırmalıyım ? Birde etiket sayılarım yüksek çünkü yazı çok uzun yazıyoruz içinde geçtiği için bu konuda düşünceniz nedir. www.daktiloo.com

site 10 günlük olmadı dağa alexa da hızlı düşüş var. günlük 15-20 googledan geliyorlar

Hocam maaşallah daktilo gibi yazmışsınız. Bu içerikli sitelerde size gelen organik hitler yazı başlık bütünlüğüne göre gelir. Yazı başlıklarını anahtar kelime olarak kullanın. Uygulamanız gereken şey Örnek : Zayıflatan Diyet Salatası başlıklı yazıyı zaten herkes bu şekilde kullanıyor, siz değişik yoldan gidin daha hızlı ilerleyin. Başlığı ve yazı içeriği tersine olsun. Diyet salatası neden zayıflatır gibi. Umarım anladınız.

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

SeoNet adlı üyeden alıntı

Hocam maaşallah daktilo gibi yazmışsınız. Bu içerikli sitelerde size gelen organik hitler yazı başlık bütünlüğüne göre gelir. Yazı başlıklarını anahtar kelime olarak kullanın. Uygulamanız gereken şey Örnek : Zayıflatan Diyet Salatası başlıklı yazıyı zaten herkes bu şekilde kullanıyor, siz değişik yoldan gidin daha hızlı ilerleyin. Başlığı ve yazı içeriği tersine olsun. Diyet salatası neden zayıflatır gibi. Umarım anladınız.

Çok teşekürler hocam öneriniz için. 100 LERCE site açtım kapattım inşallah bunu en az 1 sene devam ettircem :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al