sterk adlı üyeden alıntı

aynen keşke olsa da hediyelerin en kralını alırım o derece yani ama yok yani kaderimizde yok yani.Bu arada kardeş bizim aşk danışmanız olsanız süper olur böyle fikirler lazım wmaracına :D

Estağfurullah üstad, Özel Mesaj kadar yakınım size :)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Bakın buraya başımdan geçen bir olaydan bahsetmek istiyorum. 2 Sene önce kız arkadaşım kış ayında buluşalım mı dedi tabi dedim neden olmasın :) Ben sanıyorum bi cafeye falan gidicez bu kahve falan ısmarlayacak bana nerde 2 saat sokakta yağan karın artında tavaf ettirdi bana bursayı yetmezmiş gibi tam ayrıldık eve dönmek üzere arkamdan sinsice yaklaşıp ensemden 1 topak karı içeri bırakmaz mı Aman tanrım didim döndüm lan napıyon sen şey ya ben romantizm falan tuttum bunu kafadan bi arabanın üzerine getirdim kar dolu üstü vurdum bunun kafayı arabanın kaputa dedim al sana romantizm soktum ellerimi cebime döndüm eve şimdi ben mi hatalıyım ya yazıklar olsun :(

Romantizm dedikleri şey tam olarak bu olsa gerek, bayan arkadaşların. :) Aslında eğlenceli olabilirdi. Romantizm ayağına iyi bir stres atımı yapabiliriz :))))