-Bir önceki konuya nazaran lütfen saygı çervesi dışında tartışacak olanlar konuyu okumadan kapatsınlar sayfayı hemen :)

Merhaba arkadaşlar bugün günlerden Çarşamba ve bugün büyük derbi var.Takımını tuttuğum Beşiktaş ; Hangi takımın yanında bilmem ama ben beraberlik istiyorum :D Bugünün anlamı birde illimunati olacakmış felan filan hep dalga geçildik güldük eğlendik acaba ölecekmiyiz diye içimize şüphe düştü ama hiçbir şeyin olmadığını gözlerimizle gördük ( Not: Dün gece bizim oralarda - Sultanbeyli - Samandıra - Dudullu elektirikler gitmiş ) :D Korkmuştuk biraz ama nese tabi ben hiç inanmamıştım böyle bir şey olacağını.Bende dedim bir anket başlatayım bunuda Wmaracinda paylaşarak arkadaşlarımızın oylarını toplayıp bir kargaşa sevgi saygı mutluluk olsun.Fakat bağırmadan lütfen :D Anket şöyle işlesin diyorum Buradan yorum yazanlar alta yazsın toplayıp yapalım işte :D Haydi hayırlısı :D İnşallah bu maçta kavga patırtı gürültü olmaz dostluk içinde olur diyorum :D

GALATASARAY-FENERBAHÇE
STAT: Türk ******* Arena
HAKEM: Fırat Aydınus

SAAT: 19.30
YAYIN: Lig TV

GALATASARAY: Muslera, Eboue, Semih, Ujfalusi, Hakan Balta, Kazım, Ayhan, Melo, Selçuk, Riera, Elmander
TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim

FENERBAHÇE: Volkan, Orhan, Bilica, Yobo, Ziegler, Gökhan, Emre, Alex, Cristian, Caner, Bienvenu
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman