wmaraci reklam
lidertakipci

Flim Sitesi Nasıl omalı ?

35 Mesajlar 3.005 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

camperx3 camperx3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
bazen oluyor 2-3 bazen oluyor 10 filmlerin internete düşmesi önemli :) ve güncel paylaşım

wmaraci
reklam

Bard Bard WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Kesinlikle yerli film yükleme onlarda telif hakkı sorunu daha fazla yabancı filimleri yüklersen senin için daha iyi olur

YumurcaK YumurcaK Murat-fan.blogspot.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
bak kardeşim ben oldukça fazla film seyreden birisiyim ve sürekli takip ettiğim tek bir film sitesi var oda www.sinemapol.org

facebook gibi her pc'yi atığımda hangi dizi ve filmler yüklenmiş diye bakarım. örneğin game of thrones salı günü yayınlanıyorsa adamlar çarşamba günü 1080p full hd yüklüyorlar. ve her filmin mutlaka hem altyazı hem türkçe dublajı mevcut. ve vk.com,facebook,youtube'den almıyorlar kendi serverlarına upload ediyorlarki bu benim için oldukça önemli birşey. sitede alıntı denen birşey yok. eğer birşeyler başarmak istiyorsan bunların izinden gitmeyi dene. unutma film izleyen çok sayıda insan bile olsa herkesin kafasında az çok belirlenmiş bir film sitesi kesin vardır. sende onu başarmalısın.

sahintayfun sahintayfun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hayvan Sever
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
film sitesine girilirmi artık :))) her yerde var bıktık diyebilirmiyiz

wmaraci
wmaraci

MertOglu MertOglu mertoglu.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

YumurcaK adlı üyeden alıntı

bak kardeşim ben oldukça fazla film seyreden birisiyim ve sürekli takip ettiğim tek bir film sitesi var oda www.sinemapol.org

facebook gibi her pc'yi atığımda hangi dizi ve filmler yüklenmiş diye bakarım. örneğin game of thrones salı günü yayınlanıyorsa adamlar çarşamba günü 1080p full hd yüklüyorlar. ve her filmin mutlaka hem altyazı hem türkçe dublajı mevcut. ve vk.com,facebook,youtube'den almıyorlar kendi serverlarına upload ediyorlarki bu benim için oldukça önemli birşey. sitede alıntı denen birşey yok. eğer birşeyler başarmak istiyorsan bunların izinden gitmeyi dene. unutma film izleyen çok sayıda insan bile olsa herkesin kafasında az çok belirlenmiş bir film sitesi kesin vardır. sende onu başarmalısın.

Evet Haklısın Kendim upload etmek isterdim ama evde internet sınırlı olduğu alıntı yapmalıyım ama alıntıdan kastım her gün güncellerim kırık linkleri kontrol ederim bu sayede telif hakkıda ortada kalkmış olur diye tahmin ediyorum siteyede bakdım evet professional çalışıyorlar :)

Ek Olarak:

sahintayfun adlı üyeden alıntı

film sitesine girilirmi artık :))) her yerde var bıktık diyebilirmiyiz

Evet Bende merakimdan girdim Denemiş olucam hem :)

YumurcaK YumurcaK Murat-fan.blogspot.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman kardeşim vk.com'a gir kayıt ol oraya filmsitesi olan birçok kişi günde milyonlarca film upload ediyor. onlardan kaliteli 720 P olanları falan bul beğen. zaten begendiin videolar kendi profilinde videolarım kısmında yer alacak yani kontrol etmen kolay olur. daha sonra embed kodunu al yapıştır siteye. youtube'den, facebook'tan falan part part alma tek parça halinde yayınla bence. Birde filmleri tarih sırasına göre de ayıklarsan daha iyi olur. bir zamanlar bağlanbize.com'da editör'düm azbuz biliyorduk da unuttuk :D Kolay Gelsin

MertOglu MertOglu mertoglu.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

YumurcaK adlı üyeden alıntı

O zaman kardeşim vk.com'a gir kayıt ol oraya filmsitesi olan birçok kişi günde milyonlarca film upload ediyor. onlardan kaliteli 720 P olanları falan bul beğen. zaten begendiin videolar kendi profilinde videolarım kısmında yer alacak yani kontrol etmen kolay olur. daha sonra embed kodunu al yapıştır siteye. youtube'den, facebook'tan falan part part alma tek parça halinde yayınla bence. Birde filmleri tarih sırasına göre de ayıklarsan daha iyi olur. bir zamanlar bağlanbize.com'da editör'düm azbuz biliyorduk da unuttuk :D Kolay Gelsin

Teşekkürler Dediklerinizi bir bir uygulıycam :) Arkadaşlar Önerisi olan varsa halen dinliyorum :)

Anpa Anpa www.sinematix.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bölge Yöneticisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 1 / 19
  • Ticaret 9, (%78)

karakore201 adlı üyeden alıntı

Hocam nasıl peki hareketlilik varmı :) yada düzensizmi ekliyorsun flimler :)

Hocam hergün artan bir grafik var tabi yeni olduğu için 2-3 ay fazla bir şey beklememek lazım. 2-3 ay sonra günlük hitinin 4-5 k ya çıkacağına eminim

IChimaera IChimaera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri/Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye Lokasyon da sıkıntı çıkabilir. Tavsiyem TR Lokasyon barındırma hizmeti kullanma adamlar direk hesabını siliyor.

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
sinir bozucu reklamlar, kırık filmler ve her sitede bulunan belirli temalar var onlar olmasın paraya kıy güzel bir tema al :) Yildiz film scripti diye ara hatta bu scripti al 150 tl ortalama bir fiyat ama memnun kalırsın siten güzel olur :) her sitede aynı tema artık sıkıcı farklılık olsun ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al