wmaraci reklam

Sosyal Medya İle İlgili | Tüm Sorularınızı Cevaplıyorum | Soru-Cevap

30 Mesajlar 3.936 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BASocial BASocial WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

bazı insanlar var mesela 50 bin takipçisi var ama kendiside 50 bin kişiyi takip ediyor. bunların amacı ne?

Onların amacı takip edeni takip etmek :) Twitterda takipçi kazanmanın en etkili yöntemi bu.Ancak bu kişiler tam olarak fenomen sayılmazlar.Hatta fenomen değillerdir.

wmaraci
reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

BASocial adlı üyeden alıntı

Onların amacı takip edeni takip etmek :) Twitterda takipçi kazanmanın en etkili yöntemi bu.Ancak bu kişiler tam olarak fenomen sayılmazlar.Hatta fenomen değillerdir.

ellerine ne geçiyor. merak ettiğim o. mesela öyle 50bin takipçili bi mesaj atsa kimse okumaz. okuyamaz. zira 50 bin kişi aynı anda paylaşım yapıyor.

2.sorum ben bi pc programı yazsam 1000 tane milleti karışık kişiyi takip ettirsem bu benim siteme hit olarak dönermi?

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

ellerine ne geçiyor. merak ettiğim o. mesela öyle 50bin takipçili bi mesaj atsa kimse okumaz. okuyamaz. zira 50 bin kişi aynı anda paylaşım yapıyor.

2.sorum ben bi pc programı yazsam 1000 tane milleti karışık kişiyi takip ettirsem bu benim siteme hit olarak dönermi?

Hocam takip edeni takip ederim mantığı sık kullanıyor.RT hesapları vs için zaten bu hesaplar sadece reklam için olur genelde.Yani bu işin pek bir amacı yok bizim ülkemizde yeni yurtdışında #followback mantığıyla tüm ülkelerde işliyor :) 2.sorunuzu anlayamadım tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?

NovaMan NovaMan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 45 / 123
  • Ticaret 6, (%100)
Facebook profilimde paylaştıgım durumlar 2014' e gidiyor şuan profilime girdiğimde 3 durum gözüküyor diğerleri aşağı inince gözüküyor hepsi sıralı olmuyor 2014 tıklayınca hepsi gözüküyor.

Aşağıda fotoğrafta ki gibi;

Mobil den girince de sadece ilk 3 ü görünüyor diğerlerini sadece 2014' e tıklayınca görünüyor neden böyle oluyor aşağı kayıyor durumlar

Ek Olarak: şmdi 1 tane görünüyor diğerleri baya bir aşağıda

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

NovaMan adlı üyeden alıntı

Facebook profilimde paylaştıgım durumlar 2014' e gidiyor şuan profilime girdiğimde 3 durum gözüküyor diğerleri aşağı inince gözüküyor hepsi sıralı olmuyor 2014 tıklayınca hepsi gözüküyor.

Aşağıda fotoğrafta ki gibi;

Mobil den girince de sadece ilk 3 ü görünüyor diğerlerini sadece 2014' e tıklayınca görünüyor neden böyle oluyor aşağı kayıyor durumlar

Ek Olarak: şmdi 1 tane görünüyor diğerleri baya bir aşağıda

Bende twitterda bu tip sorunlarla karşılaşıyorum.Dediğim gibi bu işin teknik kısmı yani bu bölümle pek ilgili değilim bilen arkadaş varsa cevap verebilir :)

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

BASocial adlı üyeden alıntı

Bende twitterda bu tip sorunlarla karşılaşıyorum.Dediğim gibi bu işin teknik kısmı yani bu bölümle pek ilgili değilim bilen arkadaş varsa cevap verebilir :)

Tıklanmış olan zamana (2014 mesela) ait tüm iletileri göstermesi hem gözü yoracağı hem amacına hizmet etmeyeceği için "en çok görüntülenmiş", "en çok beğenilmiş", "en çok yorum almış" olan iletiler bu kısımda daha çok ön plana çıkıyor. Tüm gönderilere sırayla ulaşma konusunda desteği ayarlar bölümünden erişebileceğiniz "hareket dökümü"nde bulabilirsiniz.

NovaMan NovaMan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 45 / 123
  • Ticaret 6, (%100)

polloshermanos adlı üyeden alıntı

Tıklanmış olan zamana (2014 mesela) ait tüm iletileri göstermesi hem gözü yoracağı hem amacına hizmet etmeyeceği için "en çok görüntülenmiş", "en çok beğenilmiş", "en çok yorum almış" olan iletiler bu kısımda daha çok ön plana çıkıyor. Tüm gönderilere sırayla ulaşma konusunda desteği ayarlar bölümünden erişebileceğiniz "hareket dökümü"nde bulabilirsiniz.

Hareket dökümünde nasıl bir yol izleyeceğim

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

NovaMan adlı üyeden alıntı

Hareket dökümünde nasıl bir yol izleyeceğim

Hareket dökümünüze girip normal bir şekilde aşağıya doğru ilerlemeniz yeterlidir.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
İlk başladığınız mesaja, diğer soruları almanız ve yanıtlamanız hoş olmuş. Bugüne kadar hiç aklıma gelmemiş ama gelmediği için kendimi sorguladığım bir yöntem olmuş. Kullanıcıların diğer sayfaları okumasına gerek kalmıyor. Bu yöntemi öğrettiğiniz için, teşekkür ederim.
BASocial

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

İlk başladığınız mesaja, diğer soruları almanız ve yanıtlamanız hoş olmuş. Bugüne kadar hiç aklıma gelmemiş ama gelmediği için kendimi sorguladığım bir yöntem olmuş. Kullanıcıların diğer sayfaları okumasına gerek kalmıyor. Bu yöntemi öğrettiğiniz için, teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim hocam :) Mutlu oldum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al