wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense 2.onay hala bekliyorum.

21 Mesajlar 2.011 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
ben youtube üzerinden adsense aldım. bloga, blogtaki kazançlar sekmesinden reklam gadgetı ekledim ayın 11'inde 13'ünde temayı değiştirdim. tabi kodlarda gitti, tekrar oluşturdum. bugün 16'sı yarın ile 4 gün olacak. çoğu arkadaş 2-3 günde onay veya red geldiğini belirtiyor. google gruplardan konu açtım ama 17 görüntüleme cevap yok.:confused: böyle kararsızlığı hiç sevmiyorum evet veya hayır bir sonuç elde etsem ona göre davranırım.

wmaraci
reklam

yakupahmet yakupahmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
eğer zamanın kod verdilerse tema değiştirsen bile adsense hesabına girip tekrar kodları alabilirdin?

Başarılıyı taklit edersen başarısız olduğunu kabul etmiş olursun

• Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

yakupahmet adlı üyeden alıntı

eğer zamanın kod verdilerse tema değiştirsen bile adsense hesabına girip tekrar kodları alabilirdin?

yeni temaya uygun olmadıkları için yeni kod ekledim. forumda üç günde sonuç belli olur diyorlar ama hala sonuç yok.

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam senn şu an onaylı adsense hesabın var ve kodu aldın ekledn reklam mı gözükmüyor sorunu tam anlamadm

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Hocam senn şu an onaylı adsense hesabın var ve kodu aldın ekledn reklam mı gözükmüyor sorunu tam anlamadm

youtubeden adsense hesabı aldım. blogger'de reklam vidgeti ekledim ama 3 gün olmasına rağmen reklam gösterilmedi. ben bir yerde yanlışmı yapıyorum anlamadım.

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam valla bnm de işte siteye reklama başvurdum ilk onay dan sonra 2 kere red yedim dns ayarında sıkıntı vardı sonra tekrar başvuru yaptım 3. onaylandı gösterilmeye başlandı

Ek Olarak: ama youtube muhabbetini bilmiyorum

• Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Hocam valla bnm de işte siteye reklama başvurdum ilk onay dan sonra 2 kere red yedim dns ayarında sıkıntı vardı sonra tekrar başvuru yaptım 3. onaylandı gösterilmeye başlandı

Ek Olarak: ama youtube muhabbetini bilmiyorum

başvurdum derken, adsenseden reklam oluşturup, adsensenin onaylamasını mı beklediniz, yoksa başka bişey mi var yapılacak?

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
hocam öncelikle bnm hiçbir ilişiğim yoktu. adsense girdim amil adresi isim site falan yazıyorsun tamm diyorsun 1. onayı bekliyorsun sonra 1. onay gelince hesabın açılıyor ordan reklam oluşturup sayfana ekliyorsun ve 2. onay için beklemeye başlıyorsun bu arada reklam gözükmüyor sadece saydam şeklde yeri belli oluyor daha sonra 2. onayda gelince reklamlar gözükmeye başlıyor ve para kazanmaya başlıyorsun. ben bunu forumbilisim.net sitem için yapmıştım. imzamdaki blog için reklam alırkende aynı hesabımdan sadece reklamı oluşturdum direk yayınlamaya başlandı. aynısı hilelioyunlar.net içinde geçerli yani tek hesap onayı olunca istediğin sitene istediğin kadar ekliyebiliyorsun her site için ayrı ayrı başvuru yapmıyorsun

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)
Bekleyin Acele etmeye Gerek Yok Gelir Elbet 1 haftayı bulabilir bunu zaten adsense de söylüyor size

• Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

hocam öncelikle bnm hiçbir ilişiğim yoktu. adsense girdim amil adresi isim site falan yazıyorsun tamm diyorsun 1. onayı bekliyorsun sonra 1. onay gelince hesabın açılıyor ordan reklam oluşturup sayfana ekliyorsun ve 2. onay için beklemeye başlıyorsun bu arada reklam gözükmüyor sadece saydam şeklde yeri belli oluyor daha sonra 2. onayda gelince reklamlar gözükmeye başlıyor ve para kazanmaya başlıyorsun. ben bunu forumbilisim.net sitem için yapmıştım. imzamdaki blog için reklam alırkende aynı hesabımdan sadece reklamı oluşturdum direk yayınlamaya başlandı. aynısı hilelioyunlar.net içinde geçerli yani tek hesap onayı olunca istediğin sitene istediğin kadar ekliyebiliyorsun her site için ayrı ayrı başvuru yapmıyorsun

2. onay için bekleme ne kadar? birde ilk ben deneme olsun diye adsense diğer site ekle kısmına kendi özel sitemi ekledim. ama bu özel site henüz yayında değil. ve adsensede şöyle bi uyarı var:

"Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu xyz adresine uygulamanız gerekli. Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir."

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al